0

مبادله تفاهمنامه بين شركت برق و هواشناسي سمنان

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

مبادله تفاهمنامه بين شركت برق و هواشناسي سمنان

نسخه چاپي ارسال به دوستان
براي همكاري در زمينه انرژي‌هاي نو انجام ميشود؛
مبادله تفاهمنامه بين شركت برق و هواشناسي سمنان

خبرگزاري فارس: شركت توزيع نيروي برق و اداره‌كل هواشناسي استان سمنان براي همكاري در زمينه انرژي‌هاي نو تفاهمنامه مبادله مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، در جلسه مشتركي كه با حضور مديركل هواشناسي و مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان و كارشناسان اين دو دستگاه برگزار شد، در زمينه تيپ‌هاي اقليمي مناطق مختلف استان بحث و تبادل نظر به عمل آمد.


در اين نشست عنوان شد كه به منظور همكاري مشترك در راستاي مديريت مصرف برق و انرژي‌هاي نو، شركت توزيع برق و اداره‌كل هواشناسي استان سمنان تفاهمنامه مبادله مي‌كنند.


مديركل هواشناسي استان سمنان در اين نشست با بيان اينكه سمنان پنجمين استان به لحاظ وسعت و داراي تنوع اقليمي بسيار بالا است، گفت: پيش‌بيني‌هاي به موقع در بخش افزايش و كاهش دما و اطلاع‌رساني مناسب، تأثير مطلوبي در ميزان مصارف انرژي به ويژه برق و مديريت آن دارد.


سيدمهرداد حسيني با بيان اينكه استان سمنان از مستعدترين استان‌ها به لحاظ انرژي‌هاي پاك است، افزود: آمار و اطلاعات مناسبي به لحاظ بهره‌گيري از انرژي‌هاي نو به ويژه باد در اداره‌كل هواشناسي استان موجود بوده و در اختيار علاقه‌مندان و سرمايه‌گذاران اين بخش قرار مي‌گيرد.


مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان نيز در اين نشست با اعلام اينكه 93 درصد مشتركان استان الگوي مصرف را رعايت مي‌كنند، بيان داشت: تغيير دماي هوا ارتباط مستقيم با مصرف برق داشته و با اطلاع‌رساني به هنگام و مديريت بهينه مصرف از رشد انرژي مصرفي پيشگيري مي‌شود.


سيدمحمد موسوي‌زاده با اشاره به اينكه انرژي باد اقتصادي‌ترين نوع توليد برق است، تصريح كرد: آگاهي‌دهي در زمينه بهره‌گيري از اين نوع انرژي كمك شاياني در بخش استفاده از انرژي‌هاي پاك و محيط زيست به شمار مي‌رود. در اين نشست، پيرامون انعقاد تفاهمنامه مشترك بين اين دو دستگاه در زمينه انرژي‌هاي پاك، آموزش، تحقيقات و افزايش بهره‌وري و مصرف بهينه انرژي توافق به عمل آمد.


همچنين تعامل بيشتر بخش‌هاي عملياتي و فني شركت توزيع برق و اداره‌كل هواشناسي استان سمنان مورد تاكيد قرار گرفت.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 29 فروردین 1390  8:19 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها