0

‌برگزاري جام بين‌المللي كشتي از برنامه‌هاي استان محسوب مي‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

‌برگزاري جام بين‌المللي كشتي از برنامه‌هاي استان محسوب مي‌شود

نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس هيئت كشتي استان زنجان:
‌برگزاري جام بين‌المللي كشتي از برنامه‌هاي استان محسوب مي‌شود

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت كشتي استان زنجان گفت: با توجه به پيگيري‌هاي انجام شده از سوي استاندار زنجان برگزاري جام بين‌المللي كشتي از برنامه‌هاي استان محسوب مي‌شود.

عليرضا فيروزفر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان‌ اظهار داشت: هيئت كشتي استان بر اساس تقويم فعاليت و شرح وظايف فعاليت‌هاي خود را در سال جاري آغاز كرده و در طول سال ادامه مي‌دهد.
وي افزود: هيئت كشتي استان در كنار توجه به تقويم فعاليت‌ها، به برنامه‌هاي فوق‌برنامه و به تقويت رده‌هاي سني نونهالان و نوجوانان نيز به صورت جدي توجه مي‌كند.
رئيس هيئت كشتي استان زنجان با بيان اينكه در كنار تقويت رده‌هاي سني نونهالان و نوجوانان توجه به حرفه‌اي‌گري و شركت در مسابقات مختلف داخلي و خارجي از ديگر اهداف اين هيئت است، بيان داشت: برنامه‌ريزي مطلوبي براي اين امر در نظرگرفته شده است.
وي ادامه داد: با توجه به كسب سهميه حضور در ليگ برتر در سال گذشته و كسب مقام قهرماني ليگ دسته يك، انتظار داريم در سال جاري در ليگ برتر شركت كرده و همه توان خود را به كار گيريم.
فيروزفر با اشاره به اينكه برگزاري مسابقات مختلف براي همه رده‌هاي سني در استان از ديگر برنامه‌هاي هيئت است، عنوان داشت: برگزاري اردوهاي آمادگي، برگزاري جام بين‌المللي كشتي در استان، برگزاري كلاس‌هاي آموزشي براي مربيان و داوران و تقويت آنان، برگزاري كلاس‌هاي آموزشي، روانشناسي، تغذيه و پيگيري برنامه‌هاي فرهنگي از ديگر برنامه‌هاي سال جاري هيئت محسوب مي‌شود.
وي از برگزاري كلاس‌هاي ويژه براي منتخبان كشتي استان در رده‌هاي سني مختلف با حضور مربي نام آشنا در سال جاري خبر داد و اضافه كرد: در سال جاري نسبت به مناسب‌سازي سالن‌هاي كشتي استان اقدام شده و كميته‌هاي زير نظارت هيئت نيز تقويت مي‌شوند.
رئيس هيئت كشتي استان زنجان با بيان اينكه امسال در همه مسابقات و در رده‌هاي مختلف سني در مسابقات استاني و كشوري شركت مي‌كنيم، افزود: شركت در يك تورنمنت خارجي نيز با توجه به قهرماني در ليگ دست يك در دستور كار است كه در صورت تصويب فدراسيون در اين تورنمنت شركت مي‌كنيم.
وي خاطر‌نشان كرد: در حال حاضر سرمايه‌گذاري لازم براي كشتي استان صورت گرفته و تا دو سه سال آينده كشتي استان تقويت شده و كشتي‌گيران خوبي را به كشور تحويل مي‌دهد.
فيروزفر با بيان اينكه آينده كشتي استان روشن است، تصريح كرد: با توجه به فعاليت‌هاي انجام شده در كشتي استان و قهرماني ليگ دست يك در سال گذشته برنامه‌ريزي مطلوبي با برگزاري كلاس‌هاي مختلف براي ارتقاي كشتي استان صورت گرفته است.
وي ادامه داد: در سال جاري در همه رده‌هاي سني نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پيشكسوتان مسابقات استاني برگزار مي‌شود و در همه مسابقات كشوري، قهرماني و چند جانبه حضور خواهيم داشت.
رئيس هيئت كشتي استان زنجان شركت در شش مسابقه چند جانبه طي 10 ماه گذشته را از برنامه‌هاي استان در سال گذشته عنوان كرد و گفت: شركت در مسابقات مختلف در ر‌استاي تقويت كشتي استان از برنامه‌هاي هيئت محسوب مي‌شود.
وي با بيان اينكه ضروري است پيشكسوتان، اهل فن و بزرگان كشتي استان هيئت را ياري كنند، خاطرنشان كرد: هيئت كشتي از حمايت‌هاي مسئولان و پيشكسوتان استقبال مي‌كند.
دبير هيئت كشتي استان زنجان نيز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس افزود: در اوايل سال جاري دو نفر از كشتيگيران نوجوان استان در رشته فرنگي به مسابقات انتخابي تهران اعزام شدند كه 27 فروردين سال جاري نيز دو جوان فرنگي كار استان به تمرين‌هاي تيم ملي فرنگي اعزام شده‌اند.
عباس محمدي با بيان اينكه 31 فروردين نيز دو نفر از كشتيگيران آزاد كار استان زنجان به مسابقات تيم‌هاي نوجوانان اعزام مي‌شوند، عنوان داشت: تيم كشتي بزرگسالان استان نيز 21 ارديبهشت سال جاري به مسابقات جام بين‌المللي شهيد شيرودي كه در تنكابن مازندران با حضور ارمنستان، داغستان روسيه و گرجستان و 10 تيم برتر كشور برگزار ميشود، اعزام مي‌شوند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به آمادگي تيم كشتي استان زنجان براي حضور در مسابقات ليگ برتر كشور تصريح كرد: كشتيگيران خوبي براي حضور در مسابقات ليگ برتر در استان وجود دارد كه از ظرفيت‌ها و توانمندي آنان استفاده مي‌شود.
دبير هيئت كشتي استان زنجان با اشاره به اينكه همه تلاش خود را براي حضور مقتدرانه در ليگ برتر كشتي به كار مي‌بريم، خاطرنشان كرد: با حمايت‌هاي رياست هيئت كشتي و اداره كل تربيت بدني استان، تيم كشتي مشكل مالي ندارد.
وي با بيان اينكه كشتي استان زنجان در سال 88، در رتبه 17 تا 21 قرار داشت، گفت: با اعلام رتبه‌بندي سال 89، كشتي استان زنجان جزو 10 تيم برتر كشور قرار مي‌گيرد.
محمدي بيان داشت: با توجه به ظرفيت‌ها و تلاش‌هاي صورت گرفته براي حضور قدرتمندانه در ليگ برتر حمايت‌هاي مادي و معنوي مسئولان موجب ادامه روند مطلوب فعاليت‌هاي هيئت كشتي استان مي‌شود.
انتهاي پيام/ج10

 
 
دوشنبه 29 فروردین 1390  7:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها