0

تجمع دانشجويان و طلاب كنگاني در حمايت از مردم بي‌دفاع بحرين

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تجمع دانشجويان و طلاب كنگاني در حمايت از مردم بي‌دفاع بحرين

نسخه چاپي ارسال به دوستان
با تعطيلي كلاس‌هاي درس انجام شد؛
تجمع دانشجويان و طلاب كنگاني در حمايت از مردم بي‌دفاع بحرين

خبرگزاري فارس: دانشجويان و طلاب كنگاني با تعطيلي كلاس‌هاي درس خود در حمايت از مردم بي‌دفاع بحرين تجمع كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، كارشناس‌ مسئول فرهنگي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر بعد از ظهر امروز در ‌تجمع طلاب و دانشجويان شهرستان كنگان اظهار داشت: امروز ملت‌ها در سراسر دنيا شعار نه شرقي نه غربي را سر مي‌دهند و اين نداي آزاديخواهي پايه‌هاي استكبار و حكومت‌هاي ديكتاتور را به شدت به لرزه در آورده است.
حجت‌الاسلام سيد‌يوسف مهديان افزود: بدون ترديد انقلاب اسلامي ايران نقطه عطف و جرقه‌اي براي بيداري امت‌هاي مسلمان و غير‌مسلمان و بيداري اسلامي در كشورهاي مختلف ‌و تمام انقلاب‌ها در كشورهاي خاورميانه نشات گرفته از انقلاب اسلامي ايران است.
وي بيان داشت: تمام تلاش دشمن براي مهار انقلاب اسلامي ايران است زيرا دشمن فهميده‌ كه انقلاب اسلامي امروز موتور محرك بيداري در دنياست.
اين مقام مسئول با اشاره به توطئه‌هاي مختلف دشمنان در سراسر دنيا تصريح كرد: اجراي پروژه اسلام‌ستيزي، ايران‌هراسي، اختلاف‌افكني بين شيعه و سني، اختلاف بين عرب و عجم و كارشكني در مسير دستيابي ايران به فناوري صلح‌آميز هسته‌اي در واقع از مهم‌ترين توطئه‌هاي دشمنان عليه نظام ديني است و بايد بصيرت كافي براي شناخت نقشه دشمن داشته باشيم.
مهديان اضافه كرد: انقلاب اسلامي نه تنها از ملت بحرين بلكه از تمام ملت‌هاي مظلوم دفاع مي‌كند و اميدوار هستيم كه استكبارگران به سزاي اعمالشان برسند.
وي خواستار جلوگيري از ادامه جنايات هولناك ديكتاتورها در كشورهاي بحرين، يمن، ليبي و... عليه خيزش‌هاي اسلامي شد و گفت: احقاق حقوق واقعي ملت‌ها و حذف ديكتاتورها و محاكمه آنها امري است كه خواسته همه مردم بوده و بايد انجام شود.
‌بعد از ظهر امروز تعداد زيادي از دانشجويان، طلاب و اساتيد دانشگاه‌ها و مدارس علميه شهرستان كنگان با تعطيلي كلاس‌هاي درس خود در حمايت از مردم مظلوم كشور بحرين در ميدان شهيد بهشتي شهر كنگان تجمع كردند.
تجمع‌كنندگان با سردادن شعارهاي "مرگ بر آمريكا " ، " مرگ بر اسرائيل " ، "مرگ بر ديكتاتور " و " مرگ بر آل‌خليفه و آل‌سعود " خواستار پايان دادن به جنايات آنها عليه مردم بحرين شدند.
در پايان قطعنامه طلاب و دانشجويان در حمايت از مردم مظلوم بحرين و انزجار از استكبار و حاميانش قرائت شد و با تكبير حضار مورد تاييد قرار گرفت.
انتهاي پيام/ج20

 
 
دوشنبه 29 فروردین 1390  7:46 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها