0

اخراج منافقين از عراق "قطعي " است

muhammad1371
muhammad1371
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 74

اخراج منافقين از عراق "قطعي " است

سخنگوي دولت عراق اعلام كرد كه اخراج گروهك منافقين از خاك عراق و پايان دادن به‌ حضور چندين ساله‌ آنها تصميمي قطعي است و آنها تا پايان سال جاري اخراج خواهند شد.

"علي الدباغ " سخنگوي دولت عراق در گفت‌وگو با فارس در بغداد گفت: تنها گزينه‌اي كه‌ براي اعضاي سازمان مجاهدين خلق[منافقين] وجود دارد خروج از عراق است و آنها انتخاب ديگري نخواهند داشت.

سخنگوي دولت عراق به‌ كشتار مردم عراق توسط اعضاي اين گروه‌ اشاره‌ كرد و افزود: آنها در گذشته‌ همكار و هميار ديكتاتور سابق عراق بوده‌اند و هزاران تن از مردم ملت ما را قتل‌وعام كرده‌اند.

پيش از اين دولت عراق با انتشار بيانيه‌اي پايان ماه‌ دسامبر سال جاري را به‌ عنوان ضرب‌الاجل براي خروج منافقين از عراق تعيين كرده‌ بود.

گروهك تروريستي منافقين پس از سال‌ها حضور در عراق و همكاري با ديكتاتور سابق اين كشور، سرانجام‌ سران ارشد اين گروهك به‌ خواست ملت و دولت عراق تن‌داده‌ و آمادگي خود را براي خروج از اين كشور به سازمان ملل اعلام كردند.

پيش از اين يك منبع نزديك در دفتر سازمان ملل در بغداد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس در عراق اعلام كرده بود: سران سازمان مجاهدين خلق (منافقين) روز گذشته‌ با ارسال نامه‌اي به‌ دفتر نماينده ويژه دبيركل سازمان ملل متحد، آمادگي خود را براي خروج از عراق اعلام كرده‌اند.

گروهك تروريستي منافقين كه‌ ازسوي بيشتر كشورهاي جامعه بين‌الملل در فهرست گروه‌هاي تروريستي جاي دارند، از سال 1986 وارد خاك عراق شده‌ و در اردوگاه‌ اشرف واقع در استان دياله‌ ساكن شدند.

گروهك منافقين همچنين با صدام حسين ديكتاتور پيشين عراق در سركوب سال 1991 مخالفان در مناطق جنوبي اين كشور و كشتار كردها همكاري داشتند.

دولت بغداد پيش از اين تهديد كرده بود، اين گروهك تروريستي ضدايراني را كه با حملات تروريستي به بي‌ثباتي عراق دامن‌زده، اخراج مي‌كند.

اين درحالي است كه عراق تاكنون به‌علت مخالفت‌هاي دولت آمريكا، در برخورد با اين گروهك تروريستي تحت فشار بوده است.                   به نقل از رجانیوز

لبيک يا خامنه اي

دوشنبه 29 فروردین 1390  1:39 AM
تشکرات از این پست
muhammad1371
muhammad1371
کاربر برنزی

اقدام ارزشمند ملی‌پوش وزنه‌برداری ایران

دارنده مدال نقره و برنر مسابقات وزنه‌برداری آسیا پس از کسب نشان در مسابقات قهرمانی آسیا گفت:«از ابتدا هم به دنبال مدال نقره بودم و خدا خواست تا حریف چینی در دوضرب ناموفق شود تا من بر سکوی دوم بایستم.»

به گزارش شبکه ایران، دارنده مدال‌های نقره و برنز وزنه‌برداری قهرمانی آسیا، مدال‌های خود را به رهبر و شهدای انقلاب تقدیم کرد.

بهادر مولایی پس از ایستادن بر سکوی دوم آسیا در دسته 105+ کیلوگرم گفت: خوشحالم که توانستم 2 مدال باارزش به ارمغان بیاورم. این مدال‌ها حاصل زحمات رضازاده و مربی‌ام باقری است.

وی افزود: از ابتدا هم به دنبال مدال نقره بودم و خدا خواست تا حریف چینی در دوضرب ناموفق شود تا من بر سکوی دوم بایستم.
مولایی عنوان کرد: حالا به فکر مدال طلای رقابت های جوانان جهان در مالزی هستم و امیدوارم با دعای خیر مردم به آن برسم. مدال های امروزم را به رهبر معظم انقلاب و شهدا تقدیم می کنم که هر چه داریم، از رشادت آنهاست.

وی در پایان گفت: می خواهم از مرحوم مسعود رمضانی نژاد مربی ام و همچنین پدرم که زحمات زیادی را نیز برایم کشیده اند، تشکر کنم.                 به نقل از رجانیوز

لبيک يا خامنه اي

دوشنبه 29 فروردین 1390  1:46 AM
تشکرات از این پست
muhammad1371
muhammad1371
کاربر برنزی

وزارتخانه‌هاي "صنايع و بازرگاني" و "راه و مسكن" ادغام مي‌شوند.

معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهوري گفت: وزارتخانه‌هاي 'مسكن و راه و ترابري' و همچنين وزارتخانه هاي 'صنايع و معادن و بازرگاني' با هم ادغام مي شوند.

به گزارش ايرنا، لطف الله فروزنده شامگاه يكشنبه در حاشيه جلسه هيات دولت در جمع خبرنگاران افزود: هيات دولت در جلسه امروز خود تصويب كرد وزارتخانه‌هاي 'مسكن و راه و ترابري' و همچنين وزارتخانه هاي 'صنايع و معادن و بازرگاني' با هم ادغام شوند.

لبيک يا خامنه اي

دوشنبه 29 فروردین 1390  1:51 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها