0

انتقاد جدی "محمدرضا شریفی نیا" از "مسعود ده نمکی"

 
salarezeynab
salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران

انتقاد جدی "محمدرضا شریفی نیا" از "مسعود ده نمکی"

انتقاد جدی "محمدرضا شریفی نیا" از "مسعود ده نمکی"


محمدرضا شریفی‌نیا که در سه‌گانه‌ی اخراجی‌های ده‌‍نمکی حضور پررنگی داشته است در نشست خبری "اخراجی‌های3" در باره‌ی "آدم برفی"، گفت: آقای ده‌نمکی یا می‌خواستند این فیلم را از پرده پایین بکشند یا نمی‌خواستند. به هر حال ایشان متهم‌اند و من هم جواب می‌خواهم. آخه این مسأله که کی در فیلم زن پوش باشد که نیاز به مجوز ندارد.

نشست مسعود ده‌نمکی و محمدرضا شریفی‌نیا کارگردان و بازیگر "اخراجی‌ها" با اهالی رسانه عصر سه‌شنبه در فرهنگسرای «رسانه» برگزار شد.از حاشیه‌های این نشست می‌توان به صحبت‌های ده‌نمکی درباره فیلم «آدم برفی» که تهیه‌کنندگی آن را محمدرضا شریفی‌نیا برعهده داشت اشاره کرد که شریفی‌نیا در واکنش به آن گفت: تهیه‌کنندگی این کار را من و آقای زم بر عهده داشتیم و زمان اکران "آدم برفی" آقای ده نمکی یا می‌خواستند این فیلم را از پرده پایین بکشند یا نمی‌خواستند. به هر حال ایشان متهم‌اند و من هم جواب می‌خواهم. آخه این مسأله که کی در فیلم زن پوش باشد که نیاز به مجوز ندارد. همان طور که اگر کسی در فیلم دزدی کند نیاز به مجوز ندارد... درباره زن پوش بودن ایراد این است که فرد انگشت نما شود و... اما دیگر نباید که فیلم را روی پرده به آتش بکشند!

ده‌نمکی نیز در پاسخ به شریفی‌نیا گفت: بعضی سخنان را فعلا نمی‌توان بیان کرد و بعدا درباره آن صحبت می‌کنیم، تنها می‌گویم نام آقای زم برای تهیه کنندگی «آدم برفی» الان آشکار شده است و این موضوع را من آن زمان و 2 نفر دیگر فقط می‌دانستیم.

یا حسین (ع)

یک شنبه 28 فروردین 1390  11:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها