0

حمله به دانشجوی محجبه سند محکم بر پوشالی بودن غرب است

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

حمله به دانشجوی محجبه سند محکم بر پوشالی بودن غرب است

به گزارش سرویس دانشگاه برنا، سیدجواد ساداتی‌نژاد، رییس دانشگاه كاشان و رییس كمیته حقوق شهروندی شهرستان كاشان با انتشار بیانیه‌ای حمله چهار زن انگلیسی به دختر دانشجوی محجبه ایرانی در این كشور را محكوم كرد.

متن كامل این بیانیه به شرح زیر است:

تهاجم وحشیانه چهار زن انگلیسی به «زهرا كاظمی صالح» دانشجوی محجبه ایرانی شاغل به تحصیل در لندن، در انظار عمومی و سكوت رسانه‌های پرادعای غربی در قبال این حادثه، جلوه دیگری از مظلومیت و حقانیت مسلمانان و پیروان این دین راستین می‌باشد.

شیوع و افزایش این حملات سخیفانه كه بدون شك نتیجه سیاست‌های اسلام‌ستیزانه دولت‌های غربی است، سند محكم دیگری بر پوشالی‌بودن ادعاهای كشورهای غربی در دفاع از حقوق بشر و حقوق شهروندی است.

موج جدید مبارزه با حجاب و تصویب قانون ممنوعیت حجاب در كشورهای اروپایی بویژه در فرانسه و بلژیك و تلاش بسیاری از این كشورها برای تصویب این قانون نشانه رعب و وحشت دولت‌های اروپایی از رشد فزاینده اسلام و ترویج فرهنگ عفاف در این كشورهاست.

افكار عمومی دنیا براین نكته واقف هستند كه مسوولیت اصلی این فجایع، سردمداران دولت شرور انگلیس بوده و ترویج و حمایت از گروه‌های ضداسلامی از سوی این دولت، چنین برخوردهای متحجرانه‌ای را درپی داشته است.

اینجانب به نمایندگی از دانشگاهیان دانشگاه كاشان ضمن ابراز همدردی با دانشجوی محجبه ایرانی و تقدیر از پایبندی این بانوی ایرانی به ارزش‌ها و اعتقادات اصیل اسلامی، تهاجم ناشیانه شهروندان انگلیسی و مضروب ساختن دانشجوی محجبه ایرانی و سكوت مجامع بین‌المللی حقوق بشر در قبال این حادثه دردناك را محكوم كرده و اعلام می‌كنم دانشگاه كاشان آمادگی دارد از محل بورسیه مروه الشروینی كه ساز و كار قانونی آن در سال 1388 در این دانشگاه به تصویب رسیده است، شرایط تحصیل این بانوی محجبه ایرانی را در دانشگاه كاشان فراهم سازد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

یک شنبه 28 فروردین 1390  11:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها