0

جزئیات برگزاری آزمون کارشناسی ناپیوسته پودمانی/ توزیع کارت از 25اردیبهشت

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

جزئیات برگزاری آزمون کارشناسی ناپیوسته پودمانی/ توزیع کارت از 25اردیبهشت

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش کشور از برگزاری نخستین آزمون کارشناسی ناپیوسته پودمانی علمی کاربردی در روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: در این آزمون 108 هزار داوطلب برای شرکت در آزمون اعلام آمادگی کرده اند.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، در ارتباط با زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون، اظهار داشت: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان از روز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه از طریق شبکه اینترنت سازمان در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و هر داوطلب ضرورت دارد بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش کشور در این خصوص در فرصت تعیین شده به سایت مراجعه و با توجه به دستورالعمل های مربوط نسبت به مشاهده کارت ورودی خود و پرینت آن اقدام کنند.

وی افزود: برگ راهنمای شرکت در آزمون نیز همزمان با کارت ورود به جلسه داوطلبان قابل مشاهده است تا هر داوطلب بعد از مطالعه دقیق آن با چگونگی برگزاری آزمون، نحوه پاسخگویی به سئوالات و علامت گذاری در پاسخنامه، تعداد سئوالات دفترچه های آزمون، مدت پاسخگویی به سئوالات و دیگر ضوابط آشنا شوند.

توکلی با اعلام اینکه داوطلبان نیازی به پرداخت مابه تفاوت هنگام دریافت کارت ورود به جلسه خود ندارند، ادامه داد: این آزمون روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه در91 کدرشته امتحانی و در چهار گروه آموزشی شامل گروه صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برگزار خواهد شد.

به گفته مشاور عالی رئیس سازمان سنجش کشور، در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی پودمانی سال 90،  بیش از 108 هزار داوطلب تقاضانامه الکترونیکی خود را تکمیل و در این آزمون ثبت نام کرده اند.

وی در ارتباط با نحوه گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته ها، تاکید کرد: گزینش دانشجو در هریک از کدرشته ها بر اساس نمره کل آزمون و با توجه به صلاحیت های دیگر داوطلبان در دو سهمیه آزاد و شاغل، بومی بودن و سهمیه ایثارگران بر اساس ضوابط دانشگاه علمی کاربردی تعیین می شود.
 
توکلی به تعداد نهایی پذیرفته شدگان در این آزمون نیز اشاره کرد و گفت: در آزمون دوره های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی سال 90، تعداد 44 هزار و 114 نفر در 370 مرکز پذیرفته خواهند شد.
 
وی اضافه کرد: در گروه صنعت 23 هزار و 936 نفر، گروه کشاورزی یک هزار و 30 نفر، در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی 11 هزار و 547 نفر و در گروه فرهنگ و هنر 7 هزار و 601 نفر پذیرفته می شوند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

یک شنبه 28 فروردین 1390  11:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها