0

این هم عدالت! امیدواریم که فائزه هاشمی راضی باشند

 
salarezeynab
salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران

این هم عدالت! امیدواریم که فائزه هاشمی راضی باشند

این هم عدالت! امیدواریم که فائزه هاشمی راضی باشند


امروز محسنی اژه ای ، دادستان کل کشور و سخنگوی قوه قضاییه از به نتیجه رسیدن یکی از پرونده های مهم کشور خبر داد و آن دستگیری فرد فحاش به فائزه هاشمی رفسنجانی بود!
البته دادستان کل کشور در مورد چگونگی حل این پرونده سنگین و پیچیده خبری منتشر نکرد اما با توجه به اطلاع رسانی های مکرر مسئولان ارشد قوه قضاییه ، ظاهرا باید برای آن وقت زیادی صرف شده باشد.
در مذموم و محکوم بودن فحاشی به هر انسانی شک و شبهه ای وجود ندارد اما مشخص نیست چطور پرونده های زیاد دیگری در قوه قضاییه اتفاقا در همین زمینه فحاشی هنوز به نتیجه مشخصی نرسیده اما این پرونده خوشبختانه به سرعت!!! راهش را پیدا کرد!

جالب است که فائزه هاشمی در پرونده های دیگر فحاشی نیز حضور دارد البته در جایگاه متهم! اما ظاهرا قرار نیست تا انقلاب مهدی (عج) به آنها رسیدگی شود؟!


نمی دانم فائزه هاشمی چه خدمتی به کشور و ملت ایران کرده که پرونده اش در قوه قضاییه به صورت ویژه بررسی می شود؟
نمی دانم فائزه هاشمی برای فلان مرجع و رسانه چرا اینقدر مهم بوده که اینقدر برایش حساسیت نشان داده اند؟

در حالیکه شدیدترین توهین ها و رکیک ترین الفاظ در مورد مقامات عالی جمهوری اسلامی ایران توسط همین خاندان هاشمی عنوان شده اما هیچ اعتراضی صورت نگرفته و رسیدگی به آنها سالهاست که نامشخص است

شاید هم رضایت خدا در رضایت فائزه هاشمی و اجرای عدالت در خدمت اوست.این هم عدالت! امیدواریم که فائزه هاشمی راضی باشند..........

 

یا حسین (ع)

یک شنبه 28 فروردین 1390  11:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها