0

هيئت‌هاي ورزشي عشايري ساماندهي مي‌شوند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

هيئت‌هاي ورزشي عشايري ساماندهي مي‌شوند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس اداره تربيت بدني كوثر:

خبرگزاري فارس: رئيس اداره تربيت بدني كوثر از ساماندهي هيئت‌هاي ورزشي و توسعه ورزش روستايي و عشايري در اين شهرستان خبر داد.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، بهنام مظاهري بعد از ظهر امروز در جلسه روساي هيئت‌هاي فعال ورزشي شهرستان كوثر اظهار داشت: بها دادن به ورزش شهرستان‌ها از سوي مسئولان در كوتاه مدت مي‌تواند قهرمانان ورزشي فراواني را از دل اين شهرستان‌هاي كوچك به كشور عرضه و تقديم كند.
وي افزود: ايجاد و تجهيز سالن‌هاي ورزشي مجهز، ساخت مكان‌هاي فرهنگي و ورزشي و بها دادن به استعدادهاي ورزشي در شهرستان كوثر زمينه فعاليت‌هاي منسجم و منظم ورزشي را در اين شهرستان فراهم كرده و سبب مي‌شود ورزش كوثر نيز حرفي براي گفتن داشته باشد.
مظاهري با تاكيد بر اينكه بخش تربيت بدني و ورزش شهرستان كوثر متحول مي‌شود، خاطرنشان كرد: با عنايت به اينكه سفر هيئت دولت به استان اردبيل توام با اعطاي اعتبارات و امكانات بسيار فرهنگي بود از مسئولان انتظار داريم سهم ورزش را از اين اعتبارات جدا كرده و زمينه رشد ورزش‌هاي همگاني و قهرماني را در شهرستان‌هايي همچون كوثر فراهم كنند.
رئيس اداره تربيت بدني كوثر عنوان داشت: با توجه به هدف‌گذاري‌هاي كارشناسانه و با بكارگيري ظرفيت‌هاي نرم‌افزاري و سخت‌افزاري شرايط بخش ورزش اين شهرستان در سال جاري متحول مي‌شود.
مظاهري تصريح كرد: شهرستان كوثر از قابليت‌هاي بالايي در رشته‌هاي مختلف ورزشي برخوردار است كه بهره‌وري حداكثري از آنها به برنامه‌ريزي‌هاي كوتاه و بلند مدت نياز دارد.
وي با اشاره به اينكه در تعريف چشم‌انداز و سياست‌هاي كلي بايد چگونگي پرورش و استعداد‌يابي ورزشكاران لحاظ شود، افزود: در سايه نگاه فرهنگ‌ساز دولت‌هاي نهم و دهم
اعتبارات و توسعه امكانات ورزشي همگام با ديگر مناطق كشور در كوثر نيز افزايش يافته است.
مظاهري اظهار داشت: برنامه‌ريزي، سياست‌گذاري و فراهم كردن زيرساخت‌هاي ورزشي به عهده اداره تربيت بدني است اما وظيفه خطير استعداديابي و پرورش نخبگان و قهرمانان ورزشي به عهده هيئت‌ها و باشگاه‌هاي ورزشي گذاشته شده است.
وي خاطرنشان كرد: براي ارتقاي تعامل با مدارس، دانشگاه‌ها، باشگاه‌ها و هيئت‌هاي ورزشي و ارتقاي سطح كمي و كيفي شاخصه‌هاي ورزشي در اين شهرستان تلاش مي‌شود.
مظاهري گسترش ورزش همگاني و استعداديابي در رشته‌هاي غير‌پوياي ورزشي را از
برنامه‌هاي تربيت بدني اين شهرستان عنوان و خاطرنشان كرد: با هدف ايجاد تحول در ورزش شهرستان علاوه بر اقداماتي كه براي ساماندهي هيئت‌هاي ورزشي و توسعه ورزش روستايي و عشايري انجام شده به حمايت مستمر مسئولان ذي‌ربط نياز داريم.
انتهاي پيام/ج10

 
 
یک شنبه 28 فروردین 1390  10:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها