0

شبكه پستي كشور ارتقاي كيفي مي‌يابد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

شبكه پستي كشور ارتقاي كيفي مي‌يابد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مديركل حراست شركت پست:
شبكه پستي كشور ارتقاي كيفي مي‌يابد

خبرگزاري فارس: مديركل حراست شركت پست جمهوري اسلامي ايران گفت: شبكه پستي كشور امسال با توجه به تاكيدات مديرعامل شركت در سرويس‌هاي مختلف ارتقاي كيفي مي‌يابد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، سيد‌علي سجادي در جلسه مسئولان اداره پست استان اردبيل با بيان اينكه در كنار ارتقاي كيفيت سرويس‌هاي پستي امسال نظارت‌هاي مستمر در دستور كار قرار گرفته است، اظهار داشت: در اين مسير نظارت هرچه بيشتر موجب ارتقاي كيفيت سرويس‌ها و رضايت هرچه بهتر ارباب رجوع و افزايش ترافيك و درآمدها مي‌شود.


وي افزود: در وضعيت كنوني انجام سرويس‌هاي نوين در فضاي مجازي، رعايت مقررات، خودداري از قبول كالاهاي غير‌مجاز و استفاده از توانمندي‌هاي بخش خصوصي در اولويت برنامه‌هاي شبكه پستي كشور قرار دارد.


مديركل حراست شركت پست بيان داشت: در كنار اين خدمات شركت پست امسال بخشي از ماموريت‌ها و وظايف خود را نيز با رعايت قوانين برنامه پنج ساله به بخش خصوصي واگذار مي‌كند تا مردم از خدمات مطلوب پستي به صورت فراگير بهره‌مند شوند.


وي خاطرنشان كرد: امسال ‌كه به نام سال جهاد اقتصادي نام‌گذاري شده فرصت مطلوبي براي استفاده از ظرفيت‌هاي بالقوه و رسيدن به تعادل است.


در اين جلسه مديركل پست استان اردبيل نيز از ارتقاي كيفيت سرويس‌هاي پستي در اين استان در سال جاري خبر داد.


سياوش سكاكي افزود: اين اداره كل در زمينه تحقق شاخص‌هاي ترافيك و درآمد در سال گذشته با موفقيت عمل كرده است.


وي نهايي شدن برخي از قرارداد‌هاي جديد از جمله قرارداد بنياد مسكن (صدور سند مالكيت و پرداخت وام)، قرارداد فني و حرفه‌اي، آب منطقه‌اي و قرائت كنتور و توزيع قبوض برق و دفترچه بيمه خدمات درماني در مناطق روستايي با استفاده از ظرفيت‌هاي ‌دفاتر ICT روستايي را از جمله اقدامات اولويت‌دار شركت پست استان در سال جاري برشمرد.


وي اظهار اميدواري كرد اين شركت با همدلي و تلاش مضاعف همكاران و مساعدت‌هاي ستاد شركت متبوع در سال جهاد اقتصادي بيش از پيش در راستاي تحقق پيش‌بيني‌هاي ابلاغي گام بردارد.


محمد پورعلي، رئيس اداره پست پارس‌آباد نيز در اين جلسه از وجود برخي مشكلات از جمله افزايش نيافتن تعرفه‌هاي پستي، وجود برخي اشكالات فني در زمينه اسكن امضاگيرندگان مرسولات‌، پرداخت نشدن حق مناطق مرزي و پايين بودن ميانگين اضافه كار پرداختي به پرسنل خبر داد.


انتهاي پيام/ج2

 
 
یک شنبه 28 فروردین 1390  10:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها