0

رُمان «اشك‌هاي سورن» با موضوع دفاع مقدس بزودي منتشر مي‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

رُمان «اشك‌هاي سورن» با موضوع دفاع مقدس بزودي منتشر مي‌شود

نسخه چاپي ارسال به دوستان
محمودزاده در گفت‌وگو با فارس:

خبرگزاري فارس: يك نويسنده گفت: نگارش رُمان «اشك‌هاي سورن» به اتمام رسيده و ه‌م‌اكنون از سوي انتشارات قدياني در مرحله چاپ قرار گرفته كه بزودي منتشر و روانه بازار نشر مي‌شود.


 

نصرت‌الله محمودزاده، نويسنده ادبيات دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبري در خصوص تازه‌ترين اثر در دست نگارش خود، اظهار داشت: نگارش رُمان «اشك‌هاي سورن» به پايان رسيده و هم‌اكنون در مراحل چاپ قرار دارد.

وي اضافه كرد: كتاب «اشك‌ها سورن» از سوي انتشارات قدياني براي گروه سني بزرگسالان منتشر و روانه بازار نشر مي‌شود، همچنين اين كتاب داراي بيش از 100 صفحه است كه روابط و زندگي افراد پشت جبهه و خط مقدم را براي مخاطب به تصوير مي‌كشد.

محمودزاده ادامه داد: موضوع اين كتاب مربوط به پسري است كه با حضور در جبهه به جستجوي پدر خود مي‌پردازد، اما با ايجاد تحولي در او با واقعيت‌ها آشنا شده و به جاي پدر خودش را پيدا مي‌كند.

وي افزود: هم‌اكنون به نگارش كتابي درباره شهيدان باكري مي‌پردازم كه محتواي اين اثر به ماجراها و گفت‌وگوهايي كه بين شهيد حميد و مهدي باكري مي‌پردازد؛ يكي از اين شهيدان در عمليات خيبر و ديگري در عمليات بدر به درجه شهادت نائل آمدند.

اين نويسنده گفت: تاكنون چند كتاب با نگارش بنده با عناويني همچون «شب‌هاي قدر كربلاي 5»، «حماسه هويزه» از سوي انتشارات يوسف، كتاب «سفر سرخ» از سوي موسسه فرهنگي هنري جنات فكه و «عقيل» انتشارات اصفهان تجديد چاپ و روانه بازار نشر شده است.
انتهاي پيام/و

 
 
یک شنبه 28 فروردین 1390  8:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها