0

تمرين مشترك جوانان و بزرگسالان ملي پوش كشتي آزاد ايران در خانه كشتي

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

تمرين مشترك جوانان و بزرگسالان ملي پوش كشتي آزاد ايران در خانه كشتي

 
 
تمرين مشترك جوانان و بزرگسالان ملي پوش كشتي آزاد ايران در خانه كشتي
تهران - اردونشينان تيم هاي ملي كشتي آزاد جوانان و بزرگسالان ايران كه در روزهاي آينده، دو برنامه جداگانه بين المللي را پيش رو دارند، بعدازظهر امروز/يكشنبه/ در خانه كشتي، به تمرين مشترك پرداختند.

به گزارش ايرنا، اعضاي تيم كشتي آزاد جوانان زير 20 سال ايران كه اردوي آمادگي خود را براي حضور در تورنمنت بين المللي كشتي جوانان جام 'فدراسيون كشتي' جمهوري آذربايجان، از چند روز پيش در مجموعه ورزشي عصر انقلاب شهرستان شهريار برپا كرده اند، بعدازظهر امروز براي تمرين مشترك با كشتي گيران بزرگسال، به خانه كشتي در مجموعه ورزشي آزادي تهران آمدند.


اين در شرايطي است كه دومين مرحله اردوي آمادگي تيم ملي كشتي آزاد ايران در سال جديد به منظور شركت در پيكارهاي كشتي قهرماني بزرگسالان آسيا در سال 2011 در ازبكستان، از روز جمعه گذشته در خانه كشتي آغاز شده است.


در اين تمرين مشترك دسته جمعي كه زيرنظر اعضاي كادر فني تيم هاي ملي كشتي آزاد جوانان و بزرگسالان ايران انجام شد، همه كشتي گيران اردونشين دو تيم حضور داشتند.


قبل از آغاز تمرين، تعدادي از كشتي گيران جوان و بزرگسال به بازي واليبال روي تشك پرداختند.


پس از دو و نرمش كه به مدت 20 دقيقه به طول انجاميد و در حاليكه به دليل كثرت تعداد كشتي گيران، بر روي تشك هاي سالن خانه كشتي جاي خالي ديده نمي شد، كشتي گيران جوان و بزرگسال در كنار هم و به اتفاق به مرور فن و تمرين كشتي پرداختند.


در هنگام تمرين مشترك كشتي گيران جوان و بزرگسال كه بيشتر براي جوانان، جنبه كلاس آموزشي داشت، مربيان هر دو تيم به رفع معايب و ضعف هاي تكنيكي كشتي گيران پرداختند.


'غلامرضا محمدي' و 'عليرضا رضايي' سرمربيان دو تيم بزرگسالان و جوانان كشورمان نيز نكات لازم را به كشتي گيران در هنگام گرفتن زير و خاك كردن و اجراي فنون در خاك يادآور شدند.


در مرحله دوم اردوي آمادگي تيم ملي كشتي آزاد ايران، جمعا 30 كشتي گير حضور دارند.


لازم به ذكر است، تورنمنت بين المللي كشتي آزاد و فرنگي جام 'فدراسيون كشتي' در جمهوري آذربايجان كه در رده سني جوانان زير 20 سال برگزار مي شود، در روزهاي 2 تا 4 ارديبهشت ماه در شهر باكو پايتخت اين كشور برگزار خواهد شد.


خاطرنشان مي شود، تيم كشتي آزاد جوانان ايران همچنين خود را براي شركت در پيكارهاي كشتي قهرماني جوانان زير 20 سال آسيا و جهان در سال 2011 در كشورهاي اندونزي و روماني و نيز مسابقه هاي جام جهاني جوانان در آلمان، آماده مي كند.

یک شنبه 28 فروردین 1390  8:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها