0

پس از درگيري با بالوتلي/فرديناند: اگر اشتباه از من بود عذرخواهي مي‌كنم

ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 19668

مدافع منچستريونايتد بعد از درگيري با بالوتلي گفت: اگر اشتباه از من بود عذرخواهي مي‌کنم.

به نقل از سايت تراي بال، ديدار مرحله نيمه پاياني جام حذفي انگليس که به پيروزي يک بر صفر منچستر سيتي و صعود آنها به ديدار پاياني انجاميد، با درگيري‌هايي همراه بود.
 ماريو بالوتلي بازيکن حاشيه‌ساز سيتي بار ديگر موجب بروز درگيري شد. وي در برابر ديدگان ريو فرديناند مدافع منچستر يونايتد، آرم باشگاه که بر روي پيراهنش نقش بسته بود را رو به هواداران يونايتد گرفت و موجب برآشفتگي آنها شد.

پس از آن بالوتلي يک چشمک نيش‌دار به فرديناند زد که موجب شد اين بازيکن به شدت عصباني شود. اين دو بازيکن با يکديگر درگير شدند که با دخالت هم‌تيمي‌هايشان قائله خاتمه يافت.

فرديناند در اين مورد گفت:‌ اگر شما در بازي گلي را به ثمر رسانده و يا فوتبال فوق‌العاده‌اي را ارائه داده باشيد، مي‌توانيد اين حرکت را به عنوان شادي پس از گل انجام دهيد ولي پس از آنکه سوت پايان بازي به صدا درآمد، شما ديگر مجاز نيستيد چنين کاري را انجام دهيد. اگر اشتباهي از من سر زده، از همه عذرخواهي مي‌کنم. در آن لحظه احساسات همه در بالاترين حد خود قرار داشت.

يونايتد با اين باخت ديگر نمي‌تواند در اين فصل به سه‌گانه‌اي که الکس فرگوسن در هفته پيش به آن اشاره کرده بود دست يابد ولي آنها هنوز در ليگ برتر و ليگ قهرمانان مدعي قهرماني هستند. بدست آوردن نوزدهمين قهرماني در ليگ انگليس که آنها را به پرافتخارترين تيم تاريخ اين کشور تبديل خواهد کرد، چيزي کمتر از قهرماني در جام حذفي ندارد. آنها هم چنين مي‌توانند چهارمين بار ليگ قهرمانان اروپا را فتح کنند که اين نيز افتخار بزرگي است.

فرديناند در مورد حذف تيمش نيز گفت: از اين باخت بسيار ناراحت هستم. ميزان ناراحتي خودم را نمي‌توانم بيان کنم. با تلاش بيشتري براي قهرماني جام‌هاي ديگر مي‌جنگيم.

یک شنبه 28 فروردین 1390  7:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها