0

دانشگاه آزاد اسلامي در توسعه فرهنگي و اقتصادي جامعه نقش موثري ايفا نموده است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دانشگاه آزاد اسلامي در توسعه فرهنگي و اقتصادي جامعه نقش موثري ايفا نموده است

دانشگاه آزاد اسلامي در توسعه فرهنگي و اقتصادي جامعه نقش موثري ايفا نموده است

آنا: معاون اداري مالي دانشگاه آزاد اسلامي مشهد گفت : دانشگاه آزاد اسلامي در توسعه فرهنگي ، اقتصادي و احياي جامعه نقش بسيار موثري داشته است .
به گزارش آنا: محمد حسين نژاد حسين كه در نخستين جلسه آموزشي توجيهي كاركنان انتظامات واحد مشهد در سالجاري سخن مي گفت افزود : دانشگاه آزاد اسلامي جلوه عيني منويات مقام معظم رهبري در رابطه با سياست هاي كلي اصل 44 قانون اساسي است .
وي ادامه داد : اين دانشگاه توانسته با مبلغ اندك در مقايسه با سرانه اي كه صرف دانشگاههاي مشابه در سيستم دولتي مي شود سرمايه اي ملي اعم از نيروي انساني متخصص و ساختمان و تجهيزات و ... در تمام كشور بخصوص در جاههايي كه امكان سرمايه گذاري گسترش آموزش عالي نبوده ، ايجاد نمايد .
وي در بخش ديگري اجراي طرح عفاف توسط اداره انتظامات دانشگاه را يك وظيفه مقدس دانست و گفت : دانشگاه آزاد اسلامي يك نهاد انقلابي است كه از بطن انقلاب بوجود آمده ، لذا امر به معروف و نهي از منكر كه جزء فروع دين ماست بايد به ديده رحمت به آن نگريست و با نيت قربت اين كار را انجام داد .
در ادامه عصاران مدير حراست دانشگاه ضمن تشكر از زحمات همكاران انتظامات در طي سال گذشته ؛ اظهار اميدواري كرد درسالجاري نيز اين هماهنگي و هوشياري وانسجام اداره انتظامات با حراست تداوم داشته و موارد امنيتي نيز كماكان مثل گذشته ادامه يابد .
در ابتداي اين جلسه كه به منظور بررسي نقاط ضعف و قوت خدمتي پرسنل انتظامات برگزارشده بود سرهنگ جعفري رئيس اداره انتظامات به ارائه مطالبي در خصوص وظايف نگهبان از جمله گزارش چگونگي انجام وظيفه و شرح كليه پيشامدها در مدت نگهباني با رعايت ترتيب زمان وقوع در دفاتر و اطلاع رساني سريع اتفاقات و ... پرداخت.
گفتني است : اين جلسه با شركت 60 تن از پرسنل شيفت استراحت انتظامات در مجموعه فرهنگي دانشگاه برگزار گرديد كه حسن ختام آن حضور در مزار شهداي گمنام دانشگاه و تجديد بيعت مجدد با آرمان هاي مقدس شهدا بود.

14:51:40 1390/01/28

 

 
 
یک شنبه 28 فروردین 1390  7:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها