0

آلگري: روي ناپولي تمركز مي‌كنيم

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

آلگري: روي ناپولي تمركز مي‌كنيم

آلگري: روي ناپولي تمركز مي‌كنيم
 

سرمربي ميلان پس از آنکه تيمش توانست 3 بر صفر سمپدوريا را شکست دهد اعلام کرد روي بازي‌هاي ناپولي تمرکز خواهد کرد.


 به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، ماسيميليانو آلگري هنوز خيالش از بابت قهرماني در سري A راحت نشده و معتقد است بايد به نتيجه‌هاي تيم دوم جدول يعني ناپولي توجه ويژه‌اي داشته باشند. ديگر تيمي که مي‌توانست براي قهرماني ميلان در اين فصل دردسرساز باشد، اينترميلان بود که با توجه به شکست اين تيم برابر پارما و بوجود آمدن اختلاف 8 امتيازي ميان اين دو تيم، تا حدودي خيال ميلاني‌ها از بابت آنها راحت شده است.

 آلگري پس از پيروزي بر سمپدوريا گفت: اختلاف 8 امتيازي بين ما و نرآتزوري در حالي که تنها 5 ديدار تا پايان فصل باقي مانده، موضوع خوشحال‌کننده‌اي است. البته بيش از آنکه بخواهيم از عقب افتادن اينتر خوشحال باشيم، بايد روي ديدارهاي ناپولي تمرکز کنيم زيرا اختلاف ما با آنها تنها 6 امتياز است در حالي که يک بازي نيز کمتر از ما انجام داده‌اند.

 وي در مورد بازي با سمپدوريا عنوان کرد: در نيمه اول، بازي براي ما بسيار سخت پيش مي‌رفت زيرا سمپدوريا بسيار عالي دفاع مي‌کرد. 20 دقيقه طول کشيد تا ما قفل دروازه آنها را بشکنيم. پس از استراحت بين دو نيمه، فشار بسيار بيشتري روي دروازه آنها وارد کرديم و همه برنامه‌هايمان نتيجه داد.
الکساندر پاتو و کريستين آبياتي آسيب‌ديد‌گي‌هاي جزئي دارند که با توجه به محروميت زلاتان ابراهيموويچ، سر مربي ميلان با کمبود مهاجم روبرو شده است.

 آلگري در اين زمينه گفت: اميدوار هستيم فيليپو اينزاگي پيش از پايان فصل به ميادين بازگردد. او بسيار خوب تمرين مي‌کند و براي بازگشت سختي‌هاي بسياري را به جان خريده است. با حضور او مي‌توانيم در خط حمله حرف‌هاي بيشتري براي گفتن داشته باشيم. در حال حاضر اميدوار به بازگشت هر 3 مهاجم خود هستيم. محروميت زلاتان براي ما سخت است ولي بدون او نيز توانستيم حريف را شکست دهيم.

 

یک شنبه 28 فروردین 1390  7:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها