0

اولین کارگاه آموزشی ضمن خدمت مدیران و کارشناسان دفاتر حراست مناطق2 و 13 دانشگاه آزاداسلامی برگزارشد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اولین کارگاه آموزشی ضمن خدمت مدیران و کارشناسان دفاتر حراست مناطق2 و 13 دانشگاه آزاداسلامی برگزارشد

 

آنا: اولین کارگاه آموزشی ضمن خدمت مدیران و کارشناسان دفاتر حراست دانشگاههای آزاداسلامی مناطق2 و13 در واحد تبریز برگزارشد.
به گزارش خبرگزاری آنا، دانشگاه آزاداسلامی تبریز ضمن تسلیت ایام فاطمیه در این کارگاه گفت: نقش حراست را می توان به پزشک تشبیه کرد که در حوز ه های پیشگیری، درمان ، ایزوله وجداسازی مشغول فعالیت می باشد.

رئیس دانشگاه آزاداسلامی تبریز تصریح کرد:برگزاری کارگاههای آموزشی واطلاع رسانی برای پیشگیری از بروز تخلفات و ارتکاب جرائم بسیار ارزانتر و مقرون به صرفه تر می باشد ولی اگرعضوی از سازمان به بیماری دچار شد حراست باید با همکاری و هماهنگی سایر حوزه های مدیریتی اقدام به درمان این افراد نمایند و در صورت عدم بهبودی فرد باید از سازمان خارج گرددتا سلامتی سایر اعضا را تهدید نکند.

وی تاکید کرد: دانشگاه محیطی فرهنگی،تربیتی می باشد و رویکرد کاری در آن نیز باید براین اساس باشد و کارشناسان حراست با به روز کردن دانش خود درزمینه های فرهنگی و تربیتی ،باهمدلی و همنوایی مدیران دانشگاه رابیش از پیش یاری کنند.

درادامه این کارگاه مهندس موسایی مدیر حراست دانشگاه آزاداسلامی تبریز گفت: حفاظت ،حراست، کشف و تحلیل اطلاعات و اخبار ،تصمیم گیری،قاطعیت،سرعت عمل ، ارزیابی و اطلاع به موقع، از صفات یک نیروی حراستی اثرگذار ومسلمان است.

موسایی نقش حراست را دربرقراری و ایجاد امنیت در محیط کاری وحفاظت از پرسنل و دست آوردهای دانشگاه مهم خواند و افزود:در این شرایط حساس که استکبار جهانی به واسطه تهدیدات نرم و متعدد امنیت کشور را نشانه رفته وظایف حراست بیش از پیش سنگین می باشد .

وی تصریح کرد:مسئولین حراست باید به منویات مقام معظم رهبری در افزایش بصیرت توجه ویژه ای داشته وبا شرکت در کلاس های آموزشی سطح دانش علمی و عملیاتی حفاظتی خود را افزایش دهند.

در ادامه محمود عادلی مدیر حراست دانشگاه تبریز در مورد حفاظت فیزیکی،مدیریت عملیاتی و سفرهای خارجی به بحث و اعلام نظر

پرداخت.

اولین کارگاه آموزشی ضمن خدمت مدیران و کارشناسان دفاتر حراست دانشگاههای آزاداسلامی مناطق2 و13 در دانشگاه آزاداسلامی تبریز از 27 فروردین90 به مدت چهار روز در سالن شمس این دانشگاه برگزار می شود.
 

14:33:56 1390/01/28

 
 
یک شنبه 28 فروردین 1390  7:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها