0

بازدید علمی و تخصصی از پژوهشگاه رویان

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

بازدید علمی و تخصصی از پژوهشگاه رویان

فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کنند:

بازدید علمی و تخصصی از پژوهشگاه رویان

آنا:معاون اجرايي كانون فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری بازدید رایگان علمی و تخصصی از پژوهشگاه رویان در نیمه اول اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش آنا، معاون اجرايي كانون فارغ التحصيلان با اعلام اين خبر گفت : از آنجائی که یکی از خدمات کانون فارغ التحصیلان برگزاری بازدید های علمی و تخصصی می باشد و به دنبال هماهنگی صورت گرفته با پژوهشگاه رویان،فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند به منظور ارتقاء سطح دانش عمومی و تخصصی خود ازاین پژوهشگاه بازدید نمایند.
وي گفت:فارغ التحصیلان کلیه رشته های پزشکی،داروسازی،دندانپزشكي، زیست شناسی،میکروبیولوژی،تغذیه،دامپزشکی،داروسازی،شیمی، ،بیوتکنولوژی و سایر رشته های مرتبط دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از این پژوهشگاه بازدید نمایند.
مهران عباسی انارکی در پايان خاطر نشان كرد: به دلیل محدودیت در اعزام فارغ التحصیلان جهت بازدید از پژوهشگاه رویان،در صورت افزایش تعداد متقاضی اولویت با تحصیلات تکمیلی،اعضای هیئت علمی،رشته های مرتبط و اعضای کانون می¬باشد.همچنین علاقمندان جهت ثبت نام در بازدید مذکور و کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق نشانی اینترنتی www.aiau.ir و یا شماره تلفن 88777502 (10خط) تماس حاصل نمایند.
شایان ذکر است حضور در این برنامه رایگان بوده و مدعوین بصورت متمرکز و با وسیله عمومی از سازمان مرکزی دانشگاه واقع در پاسداران،خیابان نیستان نهم به پژوهشگاه منتقل خواهند شد.

14:32:13 1390/01/28

 

 
 
یک شنبه 28 فروردین 1390  7:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها