0

دو قطعه بزرگراه اهر – تبريز تا پايان سالجاري به بهره برداري مي رسد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دو قطعه بزرگراه اهر – تبريز تا پايان سالجاري به بهره برداري مي رسد

معاون عمراني استاندار آذربايجان شرقي:

دو قطعه بزرگراه اهر – تبريز تا پايان سالجاري به بهره برداري مي رسدمعاون عمراني استاندار آذربايجان شرقي از اتمام دو قطعه بزرگراه اهر – تبريز تا پايان سالجاري خبر داد.
به گزارش آنا؛ محمد رضا اشرف نيا، در جمع مردم و مسئولان شهرستان اهر ،با اشاره به اينكه اين جاده از راه هاي مهم ارتباطي استان مي باشد تسريع در اتمام اين پرو‍ژه را از اولويت كاري مسئولان استاني برشمرد و افزود: تاكنون براي قطعات اول و سوم اين بزرگراه بالغ بر 87 ميليارد ريال هزينه شده كه اميدواريم با تأمين اعتبارات لازم به اين پروژه شاهد اتمام دو قطعه آن در سال جهاد اقتصادي باشيم.
معاون عمراني استاندار افزود: مطالعات قطعه سوم اين بزرگراه به اتمام رسيده و در سالجاري، اين قطعه نيز به پيمانكار واگذار مي شود.
اشرف نيا همچنين از اتمام مطالعات كنارگذر شرقي جاده اهر – تبريز خبرداد و افزود: امسال با تخصيص اعتبارات لازم عمليات اجراي اين پروژه ضروري شهرستان آغاز ميگردد.
وي همچنين در خصوص ورزشگاه 5هزار نفري كه از مصوبات سفر سوم رياست جمهوري بودگفت : زمين مورد نياز آماده و مكانيابي شده و امسال عمليات مطالعاتي اجراي اين پرو‍ژه نيز آغاز ميشود.
معاون عمراني استاندار آذربايجان شرقي تلاشهاي صورت گرفته در رونق زيرساختهاي ورزشي اين شهرستان را بسيار چشمگير عنوان كرد و افزود: از محل سفر رياست جمهوري 4 سالن در اهر و 2سالن در هوراند به بهره برداري رسيده و عمليات اجرايي 4سالن ديگر نيز در دست اجرا ميباشد.
اشرف نيا همچنين ازآغاز ساخت اولين استخر سرپوشده دولتي در اين شهرستان خبر داد و اظهار اميدواري كرد: با تامين اعتبارات لازم در اجراي اين پروژه ورزشي تسريع گردد.
وي تاكيد كرد: بيش از نود درصد تاسيسات و امكانات و سالنهاي ورزشي در دولتهاي نهم و دهم ايجاد شده كه همگي نشان از توجه ويژه دولت به توسعه ورزش در مناطق محروم و كمتر توسعه يافته ميباشد.
اشرف نيا كل اعتبارات هزينه شده از محل اعتبارات استاني و محلي در شهرستان اهر قريب به يكصد و پنجاه ميليارد ريال ذكركرد.

10:06:06 1390/01/28

 

 
 
یک شنبه 28 فروردین 1390  7:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها