0

بدون امنيت جهاد اقتصادي محقق نمي‌شود‌

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

بدون امنيت جهاد اقتصادي محقق نمي‌شود‌

نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرمانده انتظامي اسلامشهر:
بدون امنيت جهاد اقتصادي محقق نمي‌شود‌

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي شهرستان اسلامشهر گفت: لازمه جذب سرمايه‌گذاري و توسعه اقتصادي امنيت است و بدون آن جهاد اقتصادي در كشور محقق نمي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از اسلامشهر به نقل از ستاد اطلاع‌رساني فرماندهي نيروي انتظامي استان‌هاي تهران و البرز، افضل گلزاري فرمانده انتظامي شهرستان اسلامشهر همراه با هيئتي از پليس‌هاي تخصصي در نخستين جلسه تعامل با رئيس دادگستري و دادستان اين اسلامشهر شركت كرده و در اين ديدار به تشريح خلاصه‌اي از فعاليت‌ها و اقدامات نوروزي پليس پرداخت.


وي در اين گزارش اعلام كرد: نيروي انتظامي به عنوان نهاد تأمين كننده امنيت، وظيفه خطيري در قبال تحقق شعار سال 90 برعهده خواهد داشت.


اين فرمانده ارشد انتظامي ادامه داد: لازمه شروع و گسترش هرگونه فعاليت اقتصادي امنيت است و اگر نهادهاي تأمين كننده امنيت به وظيفه خود به صورت صحيح عمل نكنند، هيچ گونه سرمايه‌گذاري و فعاليت اقتصادي صورت نخواهد گرفت.


گلزاري ابراز داشت: برنامه‌هاي فرماندهي انتظامي شهرستان اسلامشهر افزايش روزافزون ضريب امنيت شهروندان و برخورد قانوني با مجرمان و قانون‌شكنان است و خدا را شاكريم كه روز به روز نظام مقدس اسلامي تثبيت‌تر شده و در سال جديد اين انتظار وجود دارد كه در كارها بيشتر و بهتر تلاش كنيم.


بر اساس اين گزارش‌، در ادامه مراسم خود رضا جلالي رئيس دادگستري اسلامشهر نيز طي سخناني گفت: فرماندهي انتظامي اين شهرستان با اتخاذ تمهيدات و برنامه‌ريزي مناسب در راستاي برقراري امنيت و تأمين آسايش عمومي در سطح شهرستان اسلامشهر موفق عمل كرده است.


در اين نشست جواهري دادستان اسلامشهر نيز طي سخناني از تلاش‌هاي مأموران و فرماندهي انتظامي شهرستان و كاركنان زير مجموعه در برقراري نظم و امنيت مطلوب تقدير و عنوان كرد: اميدواريم در سال جديد با بهره‌گيري از تمام امكانات و توان بتوانيم در راستاي خدمات‌دهي به مردم و تأمين امنيت مطلوب و ايجاد آرامش زمينه و بستر لازم براي مشاركت آحاد مردم و همكاري لازم در خصوص اجراي قوانين و مقررات با همراهي و هماهنگي ساير دستگاه‌ها و سازمان‌هاي ذي‌ربط در بحث توليد امنيت فراهم شود.


وي از تعامل خوب و نزديك نيروي انتظامي با دستگاه قضايي، به منظور برقراري امنيت و تأمين آسايش عمومي تقدير كرد و اذعان داشت: امنيت موجود در اين شهرستان نتيجه اين همكاري و تعامل است.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 28 فروردین 1390  6:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها