0

مدارس پيش‌حوزوي شهرهاي استان مركزي راه‌اندازي شود

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

مدارس پيش‌حوزوي شهرهاي استان مركزي راه‌اندازي شود

نسخه چاپي ارسال به دوستان
نماينده ولي فقيه در استان مركزي:
مدارس پيش‌حوزوي شهرهاي استان مركزي راه‌اندازي شود

خبرگزاري فارس: نماينده ولي فقيه در استان مركزي بر ضرورت راه‌اندازي مدارس پيش‌حوزوي در دو شهر خمين و ساوه تاكيد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اراك، قربانعلي دري نجف‌آبادي ظهر امروز در جلسه شوراي آموزش و پرورش استان مركزي اظهار داشت: در هر شهر استان بايد مدارس پيش‌حوزوي ايجاد شود چراكه اين مدارس در پرورش نيروهاي طلبه نقش موثري را ايفا مي‌كنند.


وي تصريح كرد: آموزش و پرورش استان بايد به منظور راه‌اندازي اين مدارس در شهرهاي ساوه و خمين نهايت تلاش خود را به كار ببندد.


استاندار مركزي نيز گفت: در جلسات شوراي آموزش و پرورش استان مصوبات خوبي به تصويب رسيده است كه به صورت كامل اجرايي شده‌اند.


علي‌اكبر شعباني‌فرد با اشاره به اختصاص 6 ميليارد ريال به شوراي آموزش و پرورش استان در سال گذشته افزود: از اين ميزان اعتبار 3 ميليارد در سال گذشته پرداخت شد كه مابقي در سال جاري پرداخت خواهد شد.


وي گفت: آموزش و پرورش و معلمان در تربيت ‌مديران آينده ايران اسلامي نقش بسيار مهمي را ايفا مي‌كنند كه بايد با حساسيت بالايي وظايف خود را به انجام برسانند.


استاندار مركزي با اشاره به جنگ نرم دشمنان عليه جوانان و نوجوانان خاطرنشان كرد: معلمان وظيفه بسيار سنگيني در آگاهي‌بخشي و بصيرت نسل جوان بر عهده دارند، چراكه با آگاهي‌بخشي معلمان، جوانان در برابر تمام توطئه‌هاي دشمنان بيمه خواهند شد.


شعباني‌فرد تاكيد كرد: با توجه به اينكه امسال از سوي مقام معظم رهبري به عنوان سال جهاد اقتصادي نامگذاري شده است، همه بايد به امر اصلاح الگوي مصرف، استقلال، خودكفايي و همراهي و همكاري با دولت به ويژه در هدفمندي يارانه‌ها اهتمام جدي كنند.


سيف‌الله كريم‌زاده مديركل آموزش و پرورش استان مركزي نيز گفت: در سال گذشته در جلسات شوراي آموزش و پرورش 70 مصوبه به تصويب اعضا رسيد كه تنها يك مصوبه آن اجرايي نشده است.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 28 فروردین 1390  6:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها