0

جزئیات جدیدترین دستاوردهای ارتش/ ساخت مدل جدید تانک ذوالفقار

 
ali_ali0934
ali_ali0934
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 6676
محل سکونت : فارس شیراز

جزئیات جدیدترین دستاوردهای ارتش/ ساخت مدل جدید تانک ذوالفقار

  معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تشریح جزئیات جدیدترین دستاوردهای ارتش جمهوری اسلامی ایران که قرار است در روز ارتش به نمایش در بیاید از ساخت و تولید مدل جدید تانک ذوالفقار و نفربر سیار و همچنین سایر ادوات نظامی خبر داد.  

امیر سرتیپ محمد محمودی معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تجهیزات و ادوات نظامی که قرار است فردا 29 فروردین به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در معرض نمایش گذارده شود، گفت: در روز ارتش ما بخشی از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات و ادوات نظامی خود را که توسط جهاد خودکفایی نیروها به کمک وزارت دفاع و پشتیبانی تولید و بهنیه سازی شده است به نمایش خواهیم گذاشت.

وی با بیان اینکه در بخش توپخانه و تجهیزات انفرادی بهینه سازی صورت گرفته است، گفت: تانک ذوالفقار از نظر "قدرت آتش، کنترل آتش و فرماندهی مخابرات" شرایط بهتری را به دست آورده است.

معاون اجرایی ارتش اضافه کرد: همچنین نفربر صیاد، نفربر پست های فرماندهی و نفربر حامل سلاح ها نیز توسط جهاد خودکفایی و وزارت دفاع بهینه سازی شده است که فردا در رژه 29 فروردین به نمایش در خواهند آمد.

وی با بیان اینکه همچنین در بخش های راداری، جنگ الکترونیکی و پدافند موشکی نیز به دستاوردهای ارزشمندی دست یافته ایم، گفت: ضد هوایی ارتفاع پست، ارتفاع متوسط و ارتفاع بلند را بهینه سازی کرده ایم که همه این ادوات و تجهیزات بهینه سازی شده فردا به نمایش در خواهد آمد.

امیر محمودی در خصوص رژه یگان های مختلف ارتش نیز گفت: در روز ارتش مجموعه نیروهای دریایی، زمینی، هوایی و همچنین پدافند رژه خواهند رفت.                               منبع مهر

یک شنبه 28 فروردین 1390  6:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها