0

ابراهيم‌زاده: هر وقت مسئولان فدراسيون تماس گرفتند به تيم اميد فكر مي‌كنم

mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 25019

نسخه چاپي ارسال به دوستان
خوشحالم كه نه حذف شده‌ام و نه از تيمم كنارم گذاشته‌اند

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: هر زماني كه مسئولان فدراسيون فوتبال با من تماس گرفتند به سرمربيگري در تيم اميد فكر مي‌كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس، منصور ابراهيم‌زاده در جريان تمرين امروز تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در جمع خبرنگاران در مورد وضعيت تيمش و ديدار با الريان قطر گفت: قاسم حدادي‌فر به دليل دو اخطاره بودن و سينا عشوري را به دليل مصدوميت در مسابقه روز سه‌شنبه در اختيار نداريم. با اين حال تمرينات خوبي را انجام داديم و از الريان نيز شناخت داريم و اين تيم را در ديدار رفت سه بر يك شكست داديم هر چند اين شناخت كافي نيست. البته در آن بازي الريان دو بازيكن كليدي‌اش غايب بودند وگرنه شايد اين نتيجه رقم نمي‌خورد.

وي در مورد نتايج سه نماينده ديگر ايران در ليگ قهرمانان آسيا گفت: خوشحالم كه سپاهان مقتدرانه توانست دور اول را به پايان ببرد و استقلال و پرسپوليس نيز روي كاغذ شانس دارند و اگر در دور برگشت خوب نتيجه بگيرند مي‌توانند صعود كنند.

سرمربي تيم ذوب آهن اصفهان در مورد اعلام فدراسيون فوتبال مبني بر اينكه او يكي از گزينه‌هاي سرمربيگري تيم اميد است گفت: ما مربيان آمادگي داريم كه به فوتبال ملي كمك كنيم. هر جا نياز باشد به فوتبال ملي خدمت خواهيم كرد اما تا اين لحظه مسئولان فدراسيون فوتبال هيچ تماسي با من در اين زمينه نگرفته‌اند و هر وقت آنها با من تماس گرفتند و در اين مورد صحبت كردند من هم در موردش فكر مي‌كنم اما اكنون فقط به ذوب آهن و موفقيتش در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا فكر مي‌كنم و خوشحالم كه در ذوب آهن نه حذف شده‌ام و نه از تيمم كنار گذاشته شده‌ام.

حمید.bmp

یک شنبه 28 فروردین 1390  5:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها