0

بيش از 230 هزار نخ سيگار قاچاق در رباط كريم كشف شد

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

بيش از 230 هزار نخ سيگار قاچاق در رباط كريم كشف شد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
با تلاش مأموران پليس:
بيش از 230 هزار نخ سيگار قاچاق در رباط كريم كشف شد

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي شهرستان رباط كريم از كشف بيش از 230 هزار نخ سيگار قاچاق در يك دستگاه خودروي سواري در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از رباط كريم به نقل از ستاد اطلاع‌رساني فرماندهي نيروي انتظامي استان‌هاي تهران و البرز علي حسن‌آبادي در تشريح اين خبر اظهار داشت: به منظور مبارزه با قاچاق كالا و ارز، مأموران انتظامي شهرستان رباط كريم موفق به كشف 11 هزار و 910 پاكت سيگار خارجي قاچاق شدند.


وي افزود: اين عمليات با همكاري پليس و مأموران يگان امداد شهرستان رباط كريم و در پي اجراي طرح‌هاي شبانه‌روزي و بيوقفه و تشديد و كنترل محورهاي مواصلاتي اجرا شد.


اين فرمانده ارشد انتظامي ادامه داد: مأموران پليس در زمان انجام مأموريت به يك دستگاه خودروي سواري پژو 405 مشكوك شده و پس از دادن دستور ايست اقدام به متوقف كردن خودرو كردند.


حسن‌آبادي عنوان كرد: مأموران در بازرسي از خودروي توقيف شده تعداد 238000 هزار نخ انواع سيگار قاچاق كه به طرز ماهرانه‌اي در خودرو جاسازي شده بود برخورده و ضمن كشف و ضبط اين محموله قاچاق،‌ راننده خودرو را دستگير و به همراه كالاهاي كشف شده به اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي شهرستان رباط كريم منتقل كردند.


لازم به توضيح است، متهم دستگير شده پس از تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شد.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 28 فروردین 1390  5:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها