0

ثبات قيمت تمام شده مسكن عليرغم تمام شايعه‌پراكني‌ها

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

ثبات قيمت تمام شده مسكن عليرغم تمام شايعه‌پراكني‌ها

نسخه چاپي ارسال به دوستان
وزير مسكن در گفت‌وگو با فارس اعلام كرد:
ثبات قيمت تمام شده مسكن عليرغم تمام شايعه‌پراكني‌ها

خبرگزاري فارس: وزير مسكن و شهرسازي با بيان اينكه هيچ اتفاقي در بازار مسكن نيفتاده كه بخواهيم شاهد رشد قيمتها باشيم، گفت:بعد از اجراي هدفمندي يارانه ها تدابير انجام شده و رصدهاي روزانه باعث شد تا هيچ تغييري در قيمت تمام شده مسكن صورت نگيرد.

علي نيكزاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس افزود: بعد از اجراي قانون هدفمند سازي يارانه‌ها، بررسي و پايش روزانه اتفاقات از سوي رئيس جمهوري كه با اتخاذ تدابير كارشناسي همراه بود، باعث شد تغييري در قيمت تمام شده مسكن ايجاد نشود اما به هر حال برخي دوست دارند با ايجاد شايعه و نگراني، قيمتها را براي سود خود بالا ببرند.


وي تاكيد كرد: انتظار مي رود روشهاي ساخت واحد هاي مسكوني ارتقاء يابد و درعين حال زمينه لازم براي افزايش قدرت خريد واحدهاي مسكوني از سوي مردم فراهم شود .


وزير مسكن و شهرسازي ادامه داد: بخش مسكن در حال حاضر از ثبات قيمت و رونق ساخت و ساز برخوردار است چرا كه آمار صدور پروانه هاي ساختماني براي واحدهاي مسكوني از سال 80 تا 89 نشان مي دهد كه تا قبل از سال گذشته بيشترين تعداد صدور پروانه هاي ساختماني در سال 86 براي680 هزار واحد مسكوني بوده است.


به گفته وي، بر اساس آخرين آمارها در سال 89 براي ساخت 700 هزار واحد مسكوني پروانه ساختماني صادر شده است.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 28 فروردین 1390  4:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها