0

درخواست مديرعامل صدرا براي بازگشايي نماد معاملاتي

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

درخواست مديرعامل صدرا براي بازگشايي نماد معاملاتي

نسخه چاپي ارسال به دوستان
با ارسال نامه‌اي به رئيس اداره نظارت بر ناشران بورسي اعلام شد:
درخواست مديرعامل صدرا براي بازگشايي نماد معاملاتي

خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت صدرا از رئيس اداره نظارت بر ناشران بورسي خواست تا نماد معاملاتي اين شركت باز شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، نماد معاملاتي شركت صدرا در حالي از 25 اسفند سال گذشته به دليل تعيدل سود هر سهم سال 90 بسته شده كه اطلاعات جديد اين شركت حوالي ساعت 23 شب گذشته در سايت كدال منتشر شد.


با اين اتفاق انتظار مي رفت نماد معاملاتي امروز در بازار سهام باز شود اما چنين رويدادي رخ نداد. به همين دليل مهدي اعتصام با ارسال نامه‌اي به تاريخ امروز از رئيس اداره نظارت بر ناشران بورسي خواست تا نماد معاملاتي صدرا باز شود.


وي اعلام كرد: همانگونه كه قبلا نيز اعلام شد، مدارك اين شركت جهت مناقصه پل خليج فارس مورد قبول كارفرماي پروژه واقع نشده و اين شركت جزء برندگان مناقصه نبوده است.


با توجه به تخصص شركت صدرا در ساخت پل‌هاي دريايي يكي از اعضاي كنسرسيوم از شركت صدرا درخواست همكاري كرده كه مورد قبول اين شركت قرار گرفته و جلسات اوليه‌اي در اين خصوص برگزار شده است ولي تاكنون هيچ گونه قراردادي بين دو شركت تنظيم نشده و سهم شركت صدرا از قرارداد مشخص نيست.


وي اعلام داشت: با توجه به عدم تنظيم قرارداد، آثار مالي آن بر سود و زيان شركت قابل شناسايي نيست و شركت پس از مشخص شدن مبلغ قرارداد، تعديل بودجه را به بورس ارائه خواهد كرد. در ارتباط با پروژه خشت نيز همانگونه كه حضورا به اطلاع رسيد، به دنبال پيگيري‌هاي زياد و توافقات صورتگرفته بخشي از تعديل‌ها و اضافه‌كاري‌هاي پروژه به تأييد كارفرما رسيده كه موجب شد بخشي از زيان پروژه پوشش داده شود كه آثار مالي آن در بودجه حسابرسي شده سال 1390 شده است. لذا دستور فرماييد نسبت به باز نمودن نماد شركت صدرا اقدام لازم را مبذول فرمايند.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 28 فروردین 1390  4:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها