0

نماينده مشهد بر توجه خاص به تخصيص اعتبارات ورزشي خراسان رضوي تاكيد كرد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

نماينده مشهد بر توجه خاص به تخصيص اعتبارات ورزشي خراسان رضوي تاكيد كرد

نماينده مشهد بر توجه خاص به تخصيص اعتبارات ورزشي خراسان رضوي تاكيد كرد
مشهد _ نماينده مردم مشهد و كلات در مجلس شوراي اسلامي گفت:‌ با توجه به ظرفيتهاي خراسان رضوي و مشهد بايد در اختصاص اعتبارات تربيت بدني به اين منطقه بطور خاص و متفاوت با ساير استانهاي كشور توجه شود.

'عفت شريعتي كوهبناني'‌ روز يكشنبه در گفت و گوي اختصاصي با خبرگزاري جمهوري اسلامي افزود:‌ تاكنون هيچ زماني امكانات و اعتبارات تخصيص يافته به بخش تربيت بدني خراسان رضوي متناسب با استعدادها و ظرفيتهاي بالقوه و بالفعل اين استان نبوده است.


وي ادامه داد:‌ سازمان تربيت بدني بايد نگاه ويژه اي از حيث اختصاص اعتبارات ورزشي به اين منطقه داشته باشد.


او گفت:‌ علاوه بر سطوح ملي از منظر اعتبارات استاني هم بخش تربيت بدني خراسان رضوي نيازمند عنايت خاص مسوولان استاني از جمله استاندار است.


عضو كميسيون سياست داخلي و امور شوراهاي مجلس شوراي اسلامي اظهارداشت:‌ جامعه ورزش استان خراسان رضوي براي توسعه همه جانبه و رفع مشكلات موجود نيازمند جهش همه جانبه همه مسوولان و متوليان ذيربط است.


شريعتي تاكيد كرد:‌ بايد مصوبات سفرهاي استاني دولت به خراسان رضوي در بخش تربيت بدني بطور دقيق و مو به مو اجرا شود و درصد اعتبار دستگاههاي اجرايي كه بايد به بخش ورزش استان اختصاص يابد با نظارت كارشناسي شده مسوولين مربوطه بطور كامل تخصيص يابد.


وي گفت:‌ بايد در تخصيص اعتبارات بخش تربيت بدني خراسان رضوي و مشهد تبعيضي بين ورزشهاي مختلف وجود نداشته باشد و به عنوان مثال نبايد تنها يك رشته ورزشي خاص را تقويت كرد و از ساير رشته ها غافل شد.


نماينده مردم مشهد در مجلس شوراي اسلامي افزود:‌ گاهي اوقات برخي مسائل حاشيه اي بر ورزش خراسان رضوي سايه مي افكند و موجب كم رنگ شدن اصل مساله ورزش در اين استان مي شود.


وي اضافه كرد:‌ با هدف كاهش و رفع مشكلات ورزش در خراسان رضوي از ابتداي امسال تاكنون جلساتي با برخي مسوولان استاني و كشوري داشتم و اين مسوولان اميدواريهايي براي توجه بيشتر به بخش تربيت بدني استان دادند.


شريعتي در ادامه اظهارداشت:‌ تشكيل وزارت ورزش و جوانان به تصويب نمايندگان مجلس شوراي اسلامي رسيده و دولت نيز عنايت خاص و اهتمام ويژه اي به ايجاد بسترها و زيرساختهاي اين وزارتخانه دارد.


نماينده مردم مشهد و كلات در مجلس شوراي اسلامي گفت: با ايجاد زيرساختها و شاخصهاي ياد شده اين وزارتخانه به زودي با معرفي نخستين وزير ورزش و جوانان كار خود را آغاز مي كند.


وي ادامه داد:‌ تاخير در تشكيل وزارت ورزش و جوانان و معرفي وزير مربوطه شايد به اين جهت باشد كه ما تاكنون تجربه تشكيل اين وزارتخانه را نداشتيم لذا بايستي تمام جهات آن توسط دولتمردان مورد عنايت لازم قرار گيرد.


او ابراز اميد واري كرد:‌ با تشكيل وزارت ورزش و جوانان شاهد تحولي در توسعه بخش تربيت بدني كشور و استان خراسان رضوي و افزايش اعتبارات اين بخش باشيم.


شريعتي گفت: در بودجه سال جاري كه اين هفته در صحن علني مجلس شوراي اسلامي مطرح مي شود توجه خاصي به سهم اعتبارات بخش تربيت بدني صورت گرفته و پيشنهادهاي زيادي توسط نمايندگان كميسيونهاي تلفيق ارايه شده است

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

یک شنبه 28 فروردین 1390  4:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها