0

مستند ظهور نزدیک است، انحراف است

 
ansaralmahdi
ansaralmahdi
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 299
محل سکونت : یزد

مستند ظهور نزدیک است، انحراف است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت:ورود پیدا کردن و تعیین حدود برای یگانه منجی عالم بشریت امری خطا و ناصحیح است.
قادر آشنا با محکوم کردن برخی تحرکات کارشناسی نشده در این حوزه، به انتشار مستند "ظهور بسیار نزدیک است" اشاره کرد و اظهار داشت:ظهور و انتظار مباحثی ریشه ای و ایدئولوژیک در مذهب شیعه هستند که اهمیت آن در توسعه عدل و داد جهانی است.
وی زمان ظهور حضرت را تنها در اختیار خداوند دانست و یاد آور شد:همه به وجود امام زمان معتقد اما بر زمان و مکان این ظهور نا آگاهیم چنان که به قیامت اعتقاد داریم اما به چیستی و چگونگی آن اشراف نداریم.
آشنا برخی نشانه ها و معجزات همچون وجود ارزشمند حضرت خاتم (ص) و قرآن کریم را از نشانه ها و معجزات روشن خالق هستی خواند و اضافه کرد:این در حالیست که برخی دیگر از نشانه ها همچون زمان ظهور منجی بشریت به طور قطع و حتم آشکار و روشن نیست.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به زلزله و در پی آن سونامی رخ داده در ژاپن اشاره و قدرت حق را ورای اندیشه مادی ذکر کرد و یاد آور شد:مشیت خداوند بر هر چه قرار گیرد آن امر محقق خواهد شد چنانکه حتی کشوری قدرتمند چون ژاپن با امکانات و پیش بینی های بسیار گسترده در زمینه علم و فناوری یارای مقابله با آن را نخواهد داشت.
وی وعده دادن برای نزدیک بودن ظهور و توزیع آن در شمارگان گسترده در جمهوری اسلامی ایران را امری دور از انتظار خواند و تاکید کرد: در نظامی که طلایه دار فرهنگ بزرگ و ارزشمند شیعه با برخورداری از مراجع بزرگ و علمای دینی است انتشار این وعده از سوی افراد ناموثق قابل پذیرش نیست.
این مسئول اظهار داشت:چنانچه در این عرصه نیاز به ارائه نظریاتی باشد شایسته و رواست که این نظرات از قول مراجع و علما مطرح شده و مورد بهره برداری قرار گیرد.
آشنا در پایان ضمن تقدیر از اقدام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهر ماهدشت برای برپایی همایش تخصصی آسیب شناسی آخر الزمان در 24 فروردين ماه جاري، بررسی و نقد این گونه آثار را لازمه جامعه دینی و فرهنگی ارزیابی کرد.

.:: یزد دانلود | YazdDL ::.

مرجع دانلود فارسی زبانان

---------------------------------------------------------------------------

شیوه ای نوین در کسب درآمد اینترنتی

 

یک شنبه 28 فروردین 1390  4:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها