0

ارتش دست تعرض‌كنندگان به خاك كشور را قطع مي‌كند

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

ارتش دست تعرض‌كنندگان به خاك كشور را قطع مي‌كند

نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرمانده تيپ 40 ارتش:
ارتش دست تعرض‌كنندگان به خاك كشور را قطع مي‌كند

خبرگزاري فارس: فرمانده تيپ 40 مستقل ارتش گفت: ارتش مقتدر ايران اسلامي با حضور هوشيارانه به كسي اجازه تعرض به خاك كشورمان را نمي‌دهد و دست تعرض‌كنندگان را از ريشه قطع مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، عليرضا صيامي پيش از ظهر امروز در ديدار فرماندهان ارتش با امام جمعه اردبيل اظهار داشت: ارتش در كنار حضور آگاهانه در عرصه‌هاي زميني، دريايي و هوايي در جنگ نرم دشمنان نيز بسيار هوشمند وارد ميدان شده و سعي مي‌كند دسيسه‌هاي آنها را در حوزه‌هاي مختلف خنثي كند.


وي بزرگ‌ترين افتخار ارتش جمهوري اسلامي ايران را تقديم 48 هزار شهيد به نظام اسلامي ايران در دفاع از مرز و بوم اين سرزمين اهورايي اعلام كرد و افزود: ارتش با پرورش فرماندهاني چون صياد شيرازي و بابايي‌ها و ستاري‌ها نشان داده است كه هرگز از آرمان اين نظام و انقلاب و ملت مسلمان كوتاه نمي‌آيد و شهادت را براي خود افتخاري ماندگار به حساب مي‌آورد.


فرمانده تيپ 40 مستقل ارتش با يادآوري اينكه ارتش امروز در اوج آمادگي و اقتدار كامل است، تصريح كرد: اين آمادگي را مي‌توان در قدرت بازدارندگي ارتش در صحنه‌هاي مختلف مشاهده كرد.


صيامي با اشاره به نقش موثر ارتش در دوران انقلاب و جنگ تحميلي و خنثي كردن توطئه‌هاي مختلف دشمنان عنوان داشت: هم اكنون ارتش با طراحي و ساخت ادوات جنگي مختلف به مرز خودكفايي رسيده كه بخشي از اين تجهيزات و امكانات را در رژه 29 فروردين به نمايش مي‌گذاريم.


وي رژه 29 فروردين را تابوي بزرگ دشمنان و ناكامي عظيم آنها در نرسيدن به اهدافشان اعلام كرد و گفت: دشمن از تبلور اراده و غيرت ارتشيان ما هميشه در غيض و غضب است.


فرمانده تيپ 40 مستقل ارتش در ادامه با بيان اينكه در طي پنج سال آينده تمام گروهان‌ها و گردان‌هاي تيپ 40 ارتش در اردبيل مستقر مي‌شود، ادامه داد: با ساخت پادگاني در منطقه پيله‌رود نيروهاي اين تيپ از پادگان سراب به پادگان نوساخته در اردبيل منتقل مي‌شوند.


صيامي در مورد وضعيت پادگان اردبيل نيز افزود: انتقال اين پادگان به خارج شهر منتفي است و براي بازسازي ساختمان‌هاي 70 ساله اين پادگان اقدامات لازم را آغاز كرده‌ايم.


وي عنوان داشت: قرار است دو آسايشگاه 300 نفري با استانداردهاي جديد در كنار ساخت ميهمانسراهاي ارتش در محل فعلي پادگان تيپ 40 اجرايي شود تا بتوانيم در يك حركت منسجم توان امكاناتي خود را بالا ببريم.


‌فرمانده تيپ 40 مستقل ارتش در ادامه از ارتش به عنوان نيروي مقتدر نظامي ياد كرد و اظهار داشت: همين اقتدار و آمادگي نظامي ارتش و ديگر نيروهاي مسلح ايران را از تهديد نظامي دشمنان ناتوان كرده است.


صيامي در پايان خاطرنشان كرد: نقش ارتش هميشه و در تمام عرصه‌هاي انقلاب اسلامي ظهور و بروزي حقيقي پيدا كرده است و امروز نيز با به ميدان آمدن تمام قد ارتش دشمنان از توطئه و دسيسه عليه نظام به حالت اهتزار افتاده‌اند.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 28 فروردین 1390  4:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها