0

احداث فاز نخست محور سيرجان ـ شيراز

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

احداث فاز نخست محور سيرجان ـ شيراز

نسخه چاپي ارسال به دوستان
از امروز آغاز شد؛
احداث فاز نخست محور سيرجان ـ شيراز

خبرگزاري فارس: با اختصاص اعتبار لازم عمليات اجرايي فاز نخست دو بانده شدن محورهاي سيرجان ـ شيراز ـ بافت از امروز آغاز شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، پيش از ظهر امروز با اختصاص اعتبار لازم عمليات اجرايي فاز اول دو بانده شدن محورهاي سيرجان - شيراز - بافت از امروز آغاز شد.


عليرضا وحيدي مسئول اداره راه و ترابري شهرستان سيرجان در حاشيه آغاز اجراي اين عمليات در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سيرجان اظهار داشت: پس از تصويب دو بانده شدن محورهاي سيرجان به شيراز و بافت براي 14 كيلومتر محور سيرجان به بافت 45 ميليارد ريال از اعتبارات ملي اختصاص يافت كه عمليات اجرايي 14 كيلومتر آغاز و طي مدت 18 ماه به پايان ميرسد.


وحيدي افزود‌: همچنين امروز باند دوم محور سيرجان به شيراز كه در فاز اول 33 كيلومتر و با مشاركت مجتمع معدني گل‌‌گهر و اعتبارات ملي 150 ميليارد ريال در نظر گرفته شده، عمليات اجرايي آن آغاز شد و اين طرح مدت 18 ماه به پايان ميرسد.


رئيس اداره راه و ترابري سيرجان از اختصاص 80 ميليارد ريال براي بهسازي محور قديم سيرجان به بندرعباس خبر داد و اذعان داشت: اين مبلغ از اعتبارات ملي و براي بهسازي 40 كيلومتر قديم اين محور در حال انجام است و تا نيمه اول سال آينده به پايان ميرسد.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 28 فروردین 1390  4:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها