0

نصب دستگاه‌هاي كارت‌خوان روي تاكسي‌هاي گردشي كاشان

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

نصب دستگاه‌هاي كارت‌خوان روي تاكسي‌هاي گردشي كاشان

نسخه چاپي ارسال به دوستان
مديرعامل سازمان تاكسيراني كاشان خبر داد:
نصب دستگاه‌هاي كارت‌خوان روي تاكسي‌هاي گردشي كاشان

خبرگزاري فارس: مديرعامل سازمان تاكسيراني كاشان از نصب دستگاه‌هاي كارت‌خوان روي تاكسي‌هاي گردشي كاشان در آينده نزديك خبر داد.

اكبر وطنخواه امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در كاشان با اشاره به چند منظوره بودن اين كارت‌ها و كاربرد آن در ناوگان تاكسيراني و اتوبوسراني گفت: با اجراي اين طرح، پول از چرخه تاكسي‌هاي گردشي اين شهرستان حذف مي‌شود.


وي همچنين از توسعه ناوگان تاكسي بيسيم كاشان خبر داد و تصريح كرد: تا پايان سال جاري 60 دستگاه تاكسي بيسيم 133 به ناوگان تاكسي بيسم كاشان افزوده مي‌شود.


وي تعداد تاكسي‌هاي بيسيم كاشان را 120 دسنگاه اعلام و اضافه كرد: با واگذاري 60 دستگاه تاكسي بيسيم 133، تعداد تاكسي‌هاي بيسيم در اين شهرستان به 180 دستگاه افزايش مي‌يابد.


وطنخواه با اشاره به آغاز ثبت براي تحويل تاكسي‌هاي بيسيم 133 در كاشان گفت: براي تحويل اين تاكسي‌ها، اولويت با رانندگاني است كه بيش از هشت سال به عنوان كمكي روي تاكسي فعاليت داشته‌اند.


مديرعامل سازمان تاكسيراني كاشان يادآور شد: هزينه هريك از تاكسي‌هاي بيسيم براي متقاضيان، با تجهيزات كامل بيش از 150 ميليون ريال برآورد شده ‌است.


به گفته وي، كرايه تاكسي‌هاي بيسيم 133 براي داخل شهر يك‌هزار و 450 ريال و خارج از شهر به صورت توافقي با مسافر است.


وطنخواه شركت رانندگان تاكسي بيسيم 133 در كلاس‌هاي آموزشي اطفاي حريق سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري كاشان را يكي اقدامات انجام شده ذكر و خاطرنشان كرد: در حال حاضر حدود 40 تا 50 دستگاه تاكسي بيسيم 133 در كاشان مجهز به كپسول اطفاي حريق هستند.


وي در ادامه با بيان اينكه اكنون مديريت تاكسي‌هاي 133 با سازمان تاكسيراني كاشان است افزود: مديريت تاكسي‌هاي بيسيم 133 به زودي به بخش خصوصي واگذار مي‌شود.


مديرعامل سازمان تاكسيراني كاشان در ادامه نصب و راه‌اندازي سيستم جي پي اس در تاكسي بيسيم 133 كاشان را يكي از اقدامات انجام شده ديگر خواند و اظهار داشت: تاكنون 120 تاكسي‌ بيسيم به سيستم جي.پي.اس مجهز شده‌اند.


وي با اشاره به اينكه تا پايان سال جاري تمامي تاكسي‌هاي سطح شهر به سيستم جي.پي.اس مجهز مي‌شوند اظهار داشت: شناسايي موقعيت جغرافيايي تاكسي‌ها در سطح شهر، كنترل فعاليت‌هاي آنان در مسيرهاي تعيين شده و تكريم شهروندان را از جمله اهداف اين طرح برشمرد.


وطنخواه با اشاره به اينكه نصب جي.پي.اس در تاكسي‌هاي بي‌سيم و ساير وسائل حمل و نقل عمومي درون‌شهري، شرايط را براي دريافت وجه قانوني كرايه فراهم مي‌كند، يادآور شد: استفاده از مدل‌هاي ديگر اين دستگاه به مرور در تاكسي‌هاي خطي نيز اجباري مي‌شود.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 28 فروردین 1390  4:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها