0

بازيكن سابق ذوب آهن:تيم هاي ايراني در تلف كردن وقت مهارت ندارند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

بازيكن سابق ذوب آهن:تيم هاي ايراني در تلف كردن وقت مهارت ندارند

بازيكن سابق ذوب آهن:تيم هاي ايراني در تلف كردن وقت مهارت ندارند
اصفهان -بازيكن سابق تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت:تلف كردن وقت در فوتبال،امروزه در قالب يك تاكتيك بكار مي رود،با اين وجود تيم هاي ايراني در اجراي اين تاكتيك مهارت ندارند.

'عباس سيمكاني' روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: تيم هاي بزرگ فوتبال براي گذشت زمان مسابقه و اداره بازي به دلخواه خود، مي كوشند با اجراي تاكتيك هاي مناسب مانند بردن توپ به فضاهاي كناري زمين و حفظ آن، وقت مسابقه را تلف كنند.


وي افزود:در فوتبال ايران و برخي از كشورهاي آسيايي تمارض بازيكن به آسيب ديدگي براي وقت كشي يك تاكتيك محسوب مي شود كه اين موضوع با روح ورزش در تضاد است و نمي توان از آن به عنوان بازي سالم و جوانمردانه نام برد.


سيمكاني با اشاره به درگيري بوجود آمده در ديدار تيم هاي پرسپوليس و استيل آذين تهران، اظهار داشت: در اين ديدار سوشا مكاني به انگيزه وقت كشي، به آسيب ديدگي تمارض كرد و به نظرم از انجام بازي جوانمردانه تمرد كرد.


وي افزود: درگيري ميان بازيكنان دو تيم و اقدام پرسپوليسي ها نيز محكوم است، اما به نظر كار تيم پرسپوليس در شروع بازي ايرادي نداشت، زيرا بازي جوانمردانه از سوي حريف رعايت نشده بود.


سيمكاني گفت: اگر سوشا مكاني دروازه بان تيم استيل آذين و ساير بازيكنان اين تيم نسبت به اجراي تاكتيك وقت كشي و حفظ توپ آگاهي داشتند و در اين راستا از سوي كادر فني توجيه شده بودند، براي گذشت زمان مسابقه به آسيب ديدگي تمارض نمي كردند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

یک شنبه 28 فروردین 1390  4:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها