0

آخرين اخبار از حملات نيروهاي امنيتي به عزاداران بحريني

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

آخرين اخبار از حملات نيروهاي امنيتي به عزاداران بحريني

نسخه چاپي ارسال به دوستان
آخرين اخبار از حملات نيروهاي امنيتي به عزاداران بحريني

خبرگزاري فارس: نيروهاي آل خليفه كه طي روزهاي گذشته برپايي عزاداري فاطميه در خيابان‌هاي بحرين را ممنوع كرده بودند، امروز (يكشنبه) به روي دسته‌جات عزاداري مردم آتش گشودند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از شاهدان عيني، نيروهاي آل خليفه كه طي روزهاي گذشته برپايي عزاداري فاطميه در خيابان‌هاي بحرين را ممنوع كرده بودند، امروز (يكشنبه) به دسته‌جات عزاداري مردم آتش گشودند.در شهر «حمد» نيز به دليل تخريب 7 مسجد توسط نيروهاي آل خليفه 2 روز است كه صداي اذان پخش نمي‌شود. نيروهاي امنيتي بحرين به خانه مردم رفته و از آنها مي‌خواهند كه عهدنامه بيعت با شيخ خليفه را امضاء كنند.«جواهر عبدالامير كويتيان» دختر بحريني كه تير پلاستيكي به سرش اثابت كرده بود و در اغما فرورفته بود، امروز به شهادت رسيد.


دختري 25 ساله به نام زينب بحريني نيز كه روز گذشته از وحشت هجوم نيروهاي امنيتي به خانه براي بازداشت برادرش بر اثر فشار بالاي خون بد حال شده بود، امروز فوت كرد.در «منامه» نيز به دليل بيم حكومت آل خليفه از برپايي عزاداري مردم طي امشب، منامه پر از نيروهاي امنيتي و تانك شده است.در شهرك «مهزه» در «ستره» نيز نيروهاي امنيتي به گروه‌هاي عزاداري و حسينيه‌ها حمله كرده و در حسينيه‌ها بمب صوتي پرتاب مي‌كنند.

    حمید.bmp

 

 

یک شنبه 28 فروردین 1390  3:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها