0

مورينيو استفاده از سه مهاجم را مي‌آزمايد

 
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 2823
محل سکونت : فارس

مورينيو استفاده از سه مهاجم را مي‌آزمايد

 

مورينيو استفاده از سه مهاجم را مي‌آزمايد
 

مورينيو استفاده از سه مهاجم را در ديدار مقابل بيلبائو مورد آزمايش قرار خواهد داد.


 سرمربي رئال مادريد که فصل گذشته به همراه اينتر توانست با استفاده از همين سيستم بارسلونا را از پيش رو بردارد قصد دارد امسال هم در چهار ديداري که با تيم کاتالاني دارد، از اين سيستم استفاده کند و به همين دليل در ديدار شنبه مقابل آتلتيکو بيلبائو از کريستيانو رونالدو، هيگوآين و آدبايور همزمان در پيکان خط حمله استفاده خواهد کرد.

 مورينيو که اولين ال کلاسيکوي زندگي‌اش را با 5 گل تن به شکست داده قصد دارد در چهار بازي ديگري که با رقيب سنتي دارد، اين شکسته تحقير آميز را جبران کند. پيروزي‌هاي پر گل بارسلونا و رئال مادريد در ديدارهاي رفت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا احتمال رويارويي دو تيم در مرحله نيمه نهايي را افزايش داده و به اين ترتيب دو غول فوتبال اسپانيا علاوه بر ديدار برگشت در لاليگا و فينال جام حذفي دو ديدار ديگر هم پيش رو خواهند داشت.

 مورينيو مي‌تواند در ديدار مقابل بيلبائو استفاده از سه مهاجم را امتحان کند تا در صورتي که اين سيستم جواب داد مقابل بارسلونا هم از همين راهکار بهره ببرد.

 برطرف شدن آسيب ديدگي کريستيانو رونالدو و حضور او در ديدار رفت مقابل تاتنهام دست سرمربي پرتغالي کهکشاني‌ها را براي استفاده از اين سيستم باز گذاشته است.

 در صورت راهيابي بارسلونا و رئال مادريد به نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا دو تيم در عرض 18 روز چهار بار به مصاف هم مي‌روند.

شنبه 20 فروردین 1390  8:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها