0

دولت هنيه وضعيت فوق‌العاده در غزه اعلام كرد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دولت هنيه وضعيت فوق‌العاده در غزه اعلام كرد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
به‎دنبال تشديد حملات صهيونيست‌ها؛
دولت هنيه وضعيت فوق‌العاده در غزه اعلام كرد

خبرگزاري فارس: وزارت كشور دولت منتخب فلسطين در غزه به‏دنبال تشديد حملات ارتش رژيم صهيونيستي وضعيت فوق‌العاده در تمامي دستگاه‌هاي امنيتي، دفاع شهري و خدمات پزشكي در غزه اعلام كرد.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري فرانسه، "ايهاب الغصين " سخنگوي وزارت كشور دولت منتخب فلسطين گفت كه در تمامي دستگاه‌هاي امنيتي و دفاع شهري وضعيت فوق‌العاده اعلام شده و اين دستگاه‌ها به طور شبانه‌روز در آماده‌باش هستند.

وي افزود كه دستگاه‌هاي دفاع شهري و خدمات پزشكي در طول ساعات شبانه‌روز در سراسر نوار غزه براي نجات شهروندان و دفاع از آنها در برابر حملات صهيونيست‌ها مشغول فعاليت هستند.

الغصين تاكيد كرد كه رژيم اشغالگر به ادامه تجاوزات خود عليه فلسطينيان و ريختن خون آنها در برابر چشمان جهانيان و ميان سكوت مجامع بين‌المللي اصرار دارد و همچنان به جنايت‌هاي جنگي خود از جمله هدف قرار دادن تيم‌هاي پزشكي، خودروهاي امداد و استفاده‌ از بمب‌هاي فسفري ادامه مي‌دهد.

سخنگوي وزارت كشور دولت منتخب فلسطين همچنين اظهار داشت كه دولت تماس‌هايي با بسياري از طرف‌هاي عربي و بين‌المللي به منظور توقف تجاوزات صهيونيست‌ها برقرار كرده و به شوراي امنيت و اتحاديه عرب نيز شكايت كرده است.

رژيم صهيونيستي طي سه روز گذشته با تشديد حملات خود عليه مردم غزه 17 نفر را شهيد و بيش از 60 نفر را مجروح كرده است.

انتهاي پيام/++*

 
 
شنبه 20 فروردین 1390  4:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها