0

دن‌گاسپار: تيم ملي ايران با كيروش به موفقيت مي‌رسد

 
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 2823
محل سکونت : فارس

دن‌گاسپار: تيم ملي ايران با كيروش به موفقيت مي‌رسد

 


دن‌گاسپار: تيم ملي ايران با كيروش به موفقيت مي‌رسد
 

دن گاسپار، مربي دروازه‌بان‌هاي تيم ملي فوتبال ايران بامداد پنجشنبه و پس از برطرف شدن مشکل ويزايي‌اش به تهران آمد. مي‌گويد نمي‌توانسته به پيشنهاد "استثنايي" ايران پاسخ منفي دهد.


   دن گاسپار که سابقه درخشاني در تيم‌هاي ملي پرتغال و آفريقاي جنوبي و همچنين تيم‌هاي باشگاهي نظير اسپورتينگ ليسبون داشته، يکي از اعضاي اصلي کادر فني تيم ملي ايران است. اين مربي بامداد پنجشنبه به تهران آمد. او گفت که قرار است خانواده‌اش هم به زودي به ايران سفر کنند.

دن گاسپار درباره پيشنهاد ايران مي‌گويد: « پيشنهادي استثنايي دريافت کرديم. هم به لحاظ حرفه‌اي و هم به لحاظ مالي پيشنهاد ايران استثنايي بود. من مي‌خواهم زندگي و چالش جديدي را در دوران فوتبال حرفه‌اي‌ام آغاز کنم.»

گاسپار که سابقه همکاري دو دهه‌اي با کارلوس کيروش دارد نقش مهمي در برنامه‌هاي فني اين مربي صاحب‌نام پرتغالي در تيم ملي ايران خواهد داشت.

او درباره حضور در ايران مي‌گويد: « براي من پذيرفتن اين شرايط و فراهم آمدن فرصتي براي کار مجدد با کارلوس کيروش بسيار هيجان‌انگيز بود. ضمن اينکه حضور در تيم ملي ايران بار ديگر من را در فوتبال دنيا مطرح مي‌کند.»

مربي تيم ملي پرتغال در جام جهاني 2010 با اشاره به وضعيت فوتبال ايران مي‌گويد: «من مي‌دانم که در ايران بازيکنان بسيار بااستعدادي وجود دارند و مردم ايران عاشق فوتبال هستند. در شرايط فعلي کار ما مشخص است. ما بايد راه را پيدا کنيم، بازيکنان را زير نظر داشته باشيم، ساختار تيم ملي فوتبال ايران را ارزيابي کنيم و بتوانيم شرايط را به طور کلي براي تيم ملي فراهم کنيم. پس از اينکه همه اين اطلاعات را به دست آورديم، براي رسيدن به جام جهاني 2014 که هدف اصلي‌مان است، تصميم‌گيري خواهيم کرد. با هدايت کارلوس کيروش من ايمان دارم که تيم ملي ايران راه موفقيت‌آميزي را در پيش خواهد گرفت.»

گاسپار درباره احتمال حضور تيم ملي ايران در جام جهاني برزيل مي‌گويد: « ايران تا به حال چندين بار به جام جهاني صعود کرده و در سيدبندي مسابقه‌هاي انتخابي جام جهاني، در رده هفتم قرار گرفت. ما معتقديم که فدراسيون فوتبال ايران تعهد لازم را براي انجام کار و پيشرفت را دارد. من فکر مي‌کنم فوتبال ايران استخري پر از بازيکنان بااستعداد است که آنها مي‌توانند ما را به هدف‌مان برسانند. اطمينان دارم که ما مي‌توانيم به آنها کمک کنيم که شانس‌شان را براي موفقيت بالا ببرند.»

 
 

پنج شنبه 18 فروردین 1390  6:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها