0

دانشگاه آزاد بايد درباره حل مشكلات ارباب رجوع‌ چاره‌انديشي كند

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

دانشگاه آزاد بايد درباره حل مشكلات ارباب رجوع‌ چاره‌انديشي كند

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، عبدالله جعفرعلي جاسبي رئيس دانشگاه آزاد امروز چهارشنبه در جمع نمازگزاران سازمان مركزي اين دانشگاه با تبريك فرارسيدن سال نو و بهار طبيعت گفت: دانشگاه آزاد همانطور كه سال گذشته در زمينه همت و كار مضاعف پيشگام و طليعه‌دار بود، امسال نيز تمام تلاش و كوشش خود را در جهت دستيابي به اين مهم انجام خواهد داد.

وي افزود: شكوفايي و پيشرفت‌هاي علمي و فناوري از پيش شرط‌هاي جهاد اقتصادي است و بايد با برنامه‌ريزي صحيح نهايت صرفه‌جويي در جهت هدفمند كردن يارانه‌ها و تحقق اهداف جهاد اقتصادي تلاش كنيم.

جاسبي خاطرنشان كرد: مسابقات جهاني روبوكاپ با حضور تيم‌هاي معتبر جهان با همكاري دانشگاه آزاد واحد قزوين فردا در نمايشگاه بين المللي تهران آغاز مي‌‌شود.

رئيس دانشگاه آزاد همچنين از برگزاري اجلاس شوراي اجرايي اتحاديه دانشگاه‌هاي جهان اسلام در خرداد‌ماه امسال به ميزباني دانشگاه آزاد خبرداد.

وي با اشاره به توفيقات جمهوري اسلامي ايران و دانشگاه آزاد در عرصه‌هاي علمي، فرهنگي، پژوهشي، ورزشي و بين‌المللي در سال 89 تصريح كرد: انجام برنامه‌ريزي هدفمند در هيأت‌هاي امناي استاني، راه‌اندازي و تقويت شبكه‌هاي استاني واحد علوم و تحقيقات، توسعه فعاليت هاي مركز فناوري‌هاي نو و ايجاد مجتمع‌هاي بزرگ رفاهي در كشور 4 محوري بود كه در سال گذشته پيگيري و امسال با شدت و تلاش بيشتري اين اهداف استراتژيك دانشگاه براي آمادگي رقابت با دانشگاه‌هاي معتبر جهان پيگيري مي‌شود.

رئيس دانشگاه آزاد با اشاره به اينكه مهمترين محور قيام در كشورهاي اسلامي از شمال آفريقا تا خاورميانه احياي ارزش‌هاي اسلامي است، خاطرنشان كرد: در حالي كه حكام ديكتاتور و دست‌نشانده استكبارجهاني سد راه اسلام‌خواهي بودند، مردم مسلمان كشورهاي منطقه براي احياي ارزش‌هاي اسلامي متحد شده و قيام كرده‌اند و بايد نسبت به رفتار دوگانه و متناقض استكبارجهاني هوشيار باشند.

جاسبي با اشاره به اينكه دانشگاه آزاد در راستاي حل مشكلات مردم بايد به پاسخگويي مناسب به ارباب رجوع و تكريم مراجعان و حل مشكلات آنان بپردازد، ابراز اميدواري كرد: سال جديد سال موفقيت، همبستگي، وحدت و انسجام در جهت پيشرفت و تعالي همه جانبه كشور باشد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

چهارشنبه 17 فروردین 1390  7:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها