0

كفاشيان: كرش بزرگترين مربي خارجي تاريخ فوتبال ايران است

 
mehdi900
mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

كفاشيان: كرش بزرگترين مربي خارجي تاريخ فوتبال ايران است

رئيس فدراسيون فوتبال گفت: با توجه به تجربه‌ها و مربيان گذشته تيم ملي، كي‌روش بزرگترين سرمربي ايران است.

به گزارش فارس و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، علي كفاشيان درباره حضور كي‌روش عنوان كرد: با تلاش و كوشش بخش بين‌الملل فدراسيون فوتبال سرانجام توانستيم كارلوس كي‌روش مربي نامدار پرتغالي به همراه دستيارانش را به ايران بياوريم تا سكان هدايت تيم ملي ايران را بر عهده بگيرد. با توجه به تاريخچه حضور مربيان خارجي در ايران، كارلوس كي‌روش بر اساس تجربه‌هاي موجود و براساس مقايسه با مربيان خارجي كه قبلا وارد فوتبال ايران شده‌اند، بزرگترين مربي است كه به ايران آمده و مطمئنا حضور او مي‌تواند مثمرثمر باشد.

وي ادامه داد: در يكي دو روز گذشته مسائلي مطرح شده كه كاملا نادرست است. كارلوس كي‌روش و دستيارانش به هيچ وجه پروازي نيستند و كارشان را براي آناليز حريفان آغاز كرده‌اند. ما روي پروازي نبودن و حضور مداوم كي‌روش و دستيارانش در تهران تاكيد داشتيم و به اين مهم هم رسيديم. امروز كي‌روش و دستيارانش ديدار استقلال و پاختاكور را در ورزشگاه آزادي از نزديك خواهند ديد، ضمن اينكه بازي‌هاي روز گذشته تيم‌هاي پرسپوليس و سپاهان در ليگ قهرمانان را ديدند. همچنين فدراسيون براساس مفاد قرارداد شرايط اسكان كي‌روش در تهران را به خوبي فراهم خواهد كرد.

كفاشيان با اشاره به ماجراي رقم قرارداد كي‌روش خاطرنشان كرد: گمانه‌زني در اين باره كاملا نادرست است و براساس قراردادهاي حرفه‌اي رقم قرارداد براساس توافق طرفين محرمانه باقي خواهد ماند. همانطور كه مي‌دانيد زماني كه مربيان از تيم‌هاي ملي جدا مي‌شوند و مدت قراردادشان به پايان مي رسد، معمولا براساس سياست‌هاي فدراسيون‌ها رقم قراردادها ممكن است افشا شود يا حتي نشود اما به هر جهت اين رقم محرمانه است و گمانه‌زني‌ها در اين باره درست نيست.

رئيس فدراسيون فوتبال در ادامه با اشاره به اينكه فضاي كار را براي كي‌روش و دستيارانش فراهم خواهد كرد يادآور شد: بايد همه اطلاعات و هر آنچه كه او و دستيارانش مي‌خواهند در اختيارشان بگذاريم و به آنها زمان بدهيم تا بتوانند با تطبيق شرايط با آرامش كامل كارشان را آغاز كنند.

كفاشيان در پايان به اشاره گمانه‌زني درباره وضعيت نظارت كي‌روش بر تيم‌هاي پايه و وضعيت تيم ملي اميد و همچنين حضور دستيار ايراني در كادر فني تيم‌هاي جوانان، اميد و ملي گفت: در اين باره نبايد عجله كرد. ما بايد به كي‌روش و كادر فني زمان بدهيم تا بتوانند به خوبي تصميم‌هاي فني را درباره وضعيت تيم‌ها بگيرند و البته در يكي دو روز آينده جلساتي خواهيم داشت تا آنها خواسته‌هايشان را مطرح كنند و نحوه كار را توضيح دهند تا درباره همه مسائل در جلسه كميته فني و به صورت سيستماتيك تصميم گرفته شود و دستياران ايراني براساس مطالعه و بررسي كي روش انتخاب شوند. البته ما پيشنهاداتمان را در اين باره خواهيم داد.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

چهارشنبه 17 فروردین 1390  5:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها