0

تجمع حوزویان در محکومیت کشتار مسلمانان

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

تجمع حوزویان در محکومیت کشتار مسلمانان

علما ، استادان و طلاب حوزه علمیه قم در محکومیت کشتار مسلمانان در کشورهای اسلامی تجمع کردند.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، در این تجمع که از ساعت 10 صبح امروز آغاز شده است علما ، استادان و طلاب حوزه علمیه قم با محکوم کردن اقدام ددمنشانه سران برخی از کشورهای اسلامی درکشتار مردم بی دفاع که با کمک قدرت های سلطه گر، آمریکا و اسرائیل صورت می گیرد با سردادن شعارهایی همدردی و حمایت قاطع خود را از ملت های مسلمان و مظلوم کشورهای اسلامی بویژه بحرین اعلام کردند.

همچنین طلاب و استادان مدارس علمیه استان تهران با تعطیل کردن کلاس های درس صبح امروز - چهارشنبه -در حوزه علمیه مروی تجمع و کشتار غیرنظامیان را در بحرین محکوم کردند.

در این تجمع که آیت الله مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان حضور داشت؛ جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، جنایت در بحرین را تداوم طرح اسلام هراسی خواند.

حجت الاسلام مجتبی ذوالنور برگزاری این تجمع را اقدامی برای رساندن فریاد مظلومانه مردم تحت ستم بحرین به گوش جهانیان خواند و افزود: سرکوب ها ضد مردم مظلوم بحرین با هدایت و پشتیبانی استکبار جهانی صورت می گیرد.

وی با تاکید بر این که تحولات در بحرین به هیچ وجه مذهبی و فرقه ای نیست، اضافه کرد:20درصد جمعیت بحرین که به بیگانگان وابسته هستند بر80 درصد جمعیت این کشور که مستقلند حکومت می کنند و تحولات اخیر در این کشور به گروه خاصی اختصاص ندارد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با انتقاد از برخورد دوگانه استکبار جهانی در قبال اوضاع بحرین گفت: استکبار جهانی با مطرح کردن موضوعات فرقه ای، حضور عربستان را در بحرین مشروع جلوه می دهد.

حجت الاسلام ذوالنور تأکید کرد: این حرکات بی نتیجه و مذبوحانه است و استکبار جهانی نمی تواند جلوی بیداری اسلامی را بگیرد.

طلاب در این تجمع شعارهای مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آمریکا، مرگ بر حکام وابسته سر دادند و از مردم مظلوم این کشور اعلام حمایت کردند. 

حوزویان خراسان رضوی نیز با تجمع در مدرسه عالی نواب مشهد ، دخالت آمریکا و عربستان را در کشتار مردم مظلوم بحرین محکوم و با خانواده شهدای این کشور ابراز همدردی کردند .

حوزویان خراسان رضوی از سازمان های بین المللی حقوق بشر خواستند با شکستن سکوت خود ، از حقوق مظلومان سراسر جهان بویژه مردم مظلوم بحرین دفاع کنند . 

حوزه های علمیه استان اردبیل نیز همراه با حوزه های علمیه سراسر کشور امروز در اعتراض به کشتار مسلمانان بحرین و یمن کلاس های درس خود را تعطیل کردند.

مدیریت حوزه های علمیه استان اردبیل با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: استادان و طلاب حوزه های علمیه با محکوم کردن اقدام ددمنشانه رژیم های مرتجع در کشتار مردم بی دفاع ، همدردی و حمایت قاطع خود را از ملت های مظلوم کشورهای اسلامی به ویژه ملت مظلوم بحرین و یمن ابراز می کنند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 17 فروردین 1390  2:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها