0

آخرین تصمیم برای تعرفه‌های مخابراتی

 
mortazavifar
mortazavifar
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 1349
محل سکونت : yazd

آخرین تصمیم برای تعرفه‌های مخابراتی
 

رئیس شورای ملی رقابت از تدوین دستورالعمل قیمت‌گذاری خدمات مخابراتی و ابلاغ آن به شرکت مخابرات ایران و دیگر اپراتورهای مخابراتی خبر داد و گفت: با وجود این دستورالعمل اپراتورهای مخابراتی به هیچ وجه نباید از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تبعیت کنند.جمشید پژویان با بیان اینکه دستورالعمل و روش‌شناسی قیمت‌گذاری خدمات مخابراتی پیش از آغاز سال جدید به شرکت مخابرات ایران ابلاغ شده است گفت: این دستورالعمل که فاز اول قیمت‌گذاری خدمات مخابراتی است و مربوط به چگونگی محاسبات و روش‌شناسی تعرفه‌های خدماتی می‌شود هم اکنون لازم الاجرا است و جزئیات این دستورالعمل و نحوه بسط آن برای تمامی خدمات مخابراتی در فاز دوم تعیین و ابلاغ خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه در فاز دوم تدوین دستورالعمل قیمت گذاری خدمات مخابراتی تمامی تعرفه‌ها مشخص خواهد شد ادامه داد: در فاز دوم پارامترهای قیمت‌گذاری تعیین خواهد شد و شرکت‌های مخابراتی می‌توانند براساس این دستورالعمل نسبت به قیمت‌گذاری خدمات خود اقدام کرده و تا زمانی که شورای رقابت موافقت خود را اعلام نکند قیمت‌ها تغییری نخواهد یافت.
پژویان با اشاره به برنامه‌ها و پیشنهادات مخابرات در بحث قیمت‌گذاری خدمات مخابراتی و گسترش آنها اضافه کرد: پاسخ شورای رقابت به این پیشنهادات در برنامه نهایی دستورالعمل منظور خواهد شد.
رئیس شورای رقابت تاکید کرد که این قیمت‌گذاری شامل تمام خدمات مخابراتی خواهد بود و از این پس اپراتورهای مخابراتی در بحث تعیین قیمت به هیچ وجه نباید از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تبعیت کنند.
پژویان گفت: با توجه به دستورالعمل های قیمت‌گذاری به احتمال زیاد قیمت‌های مخابراتی در سال جدید تغییر و افزایش نخواهد داشت.
به گفته وی فاز دوم دستورالعمل قیمت‌گذاری مخابرات تا دو ماه آینده تصویب و ابلاغ خواهد شد و طبق قانون، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نباید در زمینه تعرفه‌گذاری خدمات مخابراتی و ارتباطی دخالتی داشته باشد.


هر كس بد ما به خلق گويد ما چهره زهم نمي خراشيم

ما خوبي او به خلق گوييم تا هر دو دروغ گفته باشيم

چهارشنبه 17 فروردین 1390  11:36 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها