0

احکام انضباطي بازي تراکتور - فولاد

 
aavfei
aavfei
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 265

احکام انضباطي بازي تراکتور - فولاد

براساس تصميم اعضاي اين کميته مجيد جلالي به علت اعتراضات مکرر به نحوه قضاوت و دخالت در امر داوري در ديدار تيمش مقابل تراکتورسازي به توبيخ کتبي با درج در پرونده و پرداخت مبلغ 50 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.
درادامه اين کميته آراي زير را در خصوص ساير جرايم صورت گرفته در اين ديدار به اين شرح صادر کرد:
** بختيار رحماني بازيکن تيم فولاد خوزستان به دليل فحاشي و بکار بردن الفاظ نامناسب به کمک داور اول اين ديدار و همچنين اعتراض به نحوه قضاوت و رفتار و برخورد غير ورزشي نسبت به کمک داور مسابقه با صدور قرار دستور موقت تا اطلاع ثانوي از همراهي اين تيم و حضور در مسابقات رسمي محروم شد.
علاوه بر اين رحماني بايد جهت اداي توضيحات بيشتر دراين خصوص بيست و هشتم فروردين ماه درکميته انضباطي فدراسيون حاضر شود.
**تيم تراکتورسازي تبريز به علت تخلف تماشاگرانش مبني بر پرتاب بطري و مواد محترقه به داخل زمين مسابقه در طول ديدار، فحاشي،توهين و بکارگيري الفاظ نامناسب نسبت به داوران و بازيکنان تيم مقابل يک صد و پنجاه ميليون ريال جريمه شد.
**محمد ابراهيمي بازيکن تيم تراکتورسازي تبريزبه علت لگد زدن به تابلوي تبليغاتي به توبيخ کتبي با درج در پرونده و پنجاه ميليون ريال جريمه نقدي شد.
**عليرضا سليمي بازيکن تيم فولاد خوزستان نيز به علت پرتاب بطري به داخل زمين و اعتراض به نحوه قضاوت با توبيخ کتبي و درج در پرونده پنجاه ميليون ريال جريمه شد.
 

چهارشنبه 17 فروردین 1390  7:51 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها