0

احتمال بازي دوستانه تيم ملي با برزيل، اسپانيا، فرانسه و پرتغال

 
aavfei
aavfei
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 265

احتمال بازي دوستانه تيم ملي با برزيل، اسپانيا، فرانسه و پرتغال

   ليگ برتر فوتبال ساحلي هم‌اکنون با حضور 12 تيم برگزار مي‌شود، اما مسئولان اين کميته در نظر دارند تا تيم‌هاي حاضر در اين ليگ را افزايش دهند و به همين منظور احتمال افزايش تيم‌ها تا 14 و يا 16 تيم وجود دارد.
علي رضاعلي ضمن تاييد اين خبر گفت: به دنبال افزايش تيم‌هاي ليگ برتر هستيم و به همين منظور تصميم داريم تا با برگزاري ديدار بين تيم‌هاي سقوط کرده از ليگ برتر و تيم‌هاي سوم و چهارم دسته اول تکليف تيم‌هاي اضافه شده به ليگ برتر را مشخص کنيم.
وي ادامه داد: پس از صعود تيم ملي فوتبال ساحلي به جام جهاني در نظر داريم ديدارهاي دوستانه با تيم‌هاي اروپايي و حاضر در جام جهاني برگزار کنيم و به همين منظور با اسپانيا، فرانسه، پرتغال، روسيه، اوکراين، برزيل و فرانسه مذاکراتي انجام داده‌ايم.
رئيس کميته فوتبال ساحلي عنوان کرد: در آينده ديدارهاي دوستانه برگزار خواهيم کرد و همچنين در صورتي که تورنمنت مجارستان با حضور کشورهاي قدرتمند باشد، تصميم داريم در اين رقابت‌ها شرکت کنيم.
وي با اشاره به آغاز مسابقات جوانان از 21 فروردين خاطرنشان کرد: پس از برگزاري مسابقات قهرماني جوانان اردوي تيم ملي را تشکيل خواهيم داد. کادر فني تيم ملي نيز از روساي کميته‌ استان‌ها تشکيل خواهد شد.

سه شنبه 16 فروردین 1390  7:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها