0

مدير عامل باشگاه مس كرمان: تغيير سرمربي يكي از راههاي خارج شدن از شرايط فعلي است

 
aavfei
aavfei
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 265

مدير عامل باشگاه مس كرمان: تغيير سرمربي يكي از راههاي خارج شدن از شرايط فعلي است

     ''فتح الله نژاد زماني'' روز سه شنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: هنوز براي ماندن يا رفتن ''صمد مرفاوي'' سرمربي تيم مس تصميم گيري نهايي انجام نشده است،
وي گفت: تحت فشار قرار گرفتن مدير عامل از سوي هواداران و شرکت ملي صنايع مس ايران به دليل نتايج اخير اين تيم به ويژه پس از شکست مقابل نفت آبادان و در چند ديدار گذشته واقعيت ندارد.
وي با اشاره به اين که شش ديدار ديگر در ليگ برتر پيش رو داريم، افزود: در اين خصوص به تنهايي تصميم نمي گيرم و در صورت اتخاذ هرگونه تصميم جديد، تمامي اعضاي هيات مديره اين اقدام را انجام خواهند داد.
نژاد زماني اظهار داشت: تا لحظه اي که مرفاوي سرمربي تيم مس کرمان است از وي حمايت مي کنيم، اما نتيجه مسابقات هم براي ما مهم است.
وي خاطر نشان کرد: تيم مس، دو هدف بومي گرايي و جوان گرايي را از همان ابتدا مورد نظر و تاکيد داشته است که به اين اهداف رسيده ايم و در حال حاضر تيم مس کرمان 13 بازيکن کرماني و جوان دارد.
وي گفت: سهميه آسيايي فرصتي بود که اين تيم مي توانست به دست آورد، اما متاسفانه آن را از دست داد و با اين شرايط هنوز تصميم گيري براي فصل آينده تيم نيز زود است.
نژاد زماني افزود: پس از هر ديدار مس مقابل حريفان در جلسات هيات مديره بررسي و راجع به ادامه کار فکر مي شود، اما در حال حاضر تا ديدار با سپاهان هيچ خبري مبني بر تغيير سرمربي نيست.
تيم مس کرمان در حال حاضر با 40 امتياز در جايگاه هشتم جدول رده بندي ليگ برتر قرار دارد و در روز يکشنبه هفته آينده در ادامه اين رقابتها ميزبان تيم سپاهان اصفهان خواهد بود.

سه شنبه 16 فروردین 1390  7:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها