0

رييس دانشگاه آزاد مشهد تاكيد كرد: افزايش رشته‌هاي دكتري دانشگاه به 10 رشته

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

رييس دانشگاه آزاد مشهد تاكيد كرد: افزايش رشته‌هاي دكتري دانشگاه به 10 رشته

رييس دانشگاه آزاد اسلامي مشهد گفت: دانشگاه از ابتداي تاسيس واحد مشهد(سال61) همت مضاعف و كار مضاعف را سرلوحه فعاليت هايمان در دانشگاه قرار داده ايم.

به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه خراسان،‌ دکتر عبدالمجيد حلمي سال جديد در ديدار با معاونان، مديران و روساي دانشكده‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي مشهد در مركز رفاهي فرهنگي واحد مشهد برگزار شد، اظهاركرد: امسال كه به فرموده مقام معظم رهبري سال جهاد اقتصادي نامگذاري شده است و طرح بزرگ هدفمندي يارانه‌ها اجرايي شده است بايد به طورجدي به فكر صرفه جويي بوده و با بهتر هزينه كردن و استفاده از سيستم‌هاي مكانيزه در جهت پيشرفت و تعالي جامعه و كشور بكوشيم.

وي ادامه داد: آمايش دانشگاه‌ها در سطح خراسان رضوي در دانشگاه فردوسي مشهد صورت گرفته كه در همين خصوص بر افزايش تحصيلات تكميلي در واحد مشهد تاكيد شده است.

حلمي خواستار افزايش تحصيلات تكميلي بخصوص رشته دكتري(phd) به 10 رشته در واحد مشهد شد و بر افزودن دفاتر مشاوره دانشجويان درسطح كليه دانشكده‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي مشهد تاكيد كرد.

بر اساس اين گزارش، در اين جلسه 5 تن از معاونان دانشگاه به ارائه گزارش عملكرد حوزه خود در سال 89 و پيش بيني‌هاي سال 90 پرداختند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

سه شنبه 16 فروردین 1390  9:16 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها