0

پيشنهاد توقف برگزاري جشن نوروز جهت نشان دادن همبستگي ايران با مردم به خاك و خون غلتيده كشورهاي مسلما

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

پيشنهاد توقف برگزاري جشن نوروز جهت نشان دادن همبستگي ايران با مردم به خاك و خون غلتيده كشورهاي مسلما

پيشنهاد توقف برگزاري جشن نوروز جهت نشان دادن همبستگي ايران با مردم به خاك و خون غلتيده كشورهاي مسلمان رييس مركز پژوهش‌هاي مجلس شوراي اسلامي خطاب به رييس‌جمهور خواستار توقف برگزاري جشن نوروز جهت نشان دادن همبستگي و همراهي دولت جمهوري اسلامي ايران با مردم به خاك و خون غلتيده كشورهاي مسلمان شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران احمد توكلي گفت: با توجه به تاكيد مقام معظم رهبري بر همبستگي ملت ايران با ملل مسلمان به ويژه مردم كشورهايي كه از سوي حكام خودكامه خود به خاك و خون كشيده شده‌اند از رييس‌جمهور مي‌خواهم از برگزاري جشن نوروز به صورت رسمي پرهيز كند.

نماينده مردم تهران تاكيد كرد: انجام اين توصيه هم به نفع ايشان و هم به نفع مصالح ملي است. پرهيز از برگزاري اين جشن يعني نشان دادن همبستگي دولت و ملت ايران با مردم كشورهاي مسلمان كه هم‌اكنون تحت سنگين‌ترين فشارها از سوي حكام خودخواه و خون‌ريز خود هستند به همين دليل جشن نوروز نبايد برپا شود.

اين عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس خاطرنشان كرد: اگرچه برنامه‌ريزي‌هاي گسترده‌اي براي برگزاري جشن نوروز از سوي دولتمردان تدارك ديده شده است ولي از احمدي‌نژاد مي‌خواهم براي حفظ موقعيت و آبروي خود از برگزاري اين جشن جلوگيري كند.

وي ادامه داد: رييس‌جمهور اين مقايسه را انجام دهد كه جلب محبت ملت‌هاي در بند منطقه به ايران اسلامي، منافع بيشتري براي ملت ايران دارد يا انجام مراسم جشن نوروز با حضور چند تن از دولت‌مردان منطقه؟ كدام به نفع مصالح ملي است؟ توجه به اين موضوع عيدي بنده به احمدي‌نژاد است و قطعا همراهي رسانه‌ها در انعكاس اين موضوع كمك خوبي به حفظ مصالح فردي رييس‌جمهور و مصالح ملي است.

دوشنبه 1 فروردین 1390  10:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها