0

راديو براي روزهاي جهاني «هواشناسي» و «آب» برنامه دارد

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

راديو براي روزهاي جهاني «هواشناسي» و «آب» برنامه دارد

ويژه برنامه «نفس» در روز جهاني هواشناسي از شبکه جهاني صداي آشنا پخش مي‌شود.

 

به گزارش سرويس راديو ايسنا، اين ويژه برنامه با توجه به اهميت تاثير وقوع رويدادهاي مخرب اقليمي بر فعاليت‌هاي انساني و همچنين مسائل جهاني محيط زيست و توسعه آن که امروز نقش مهمي در صدر برنامه‌هاي کلان بين‌المللي دارد، تلاش مي‌کند توجه مخاطبان را به موضوع هوا و اقليم جلب کند و به بررسي کاربردهاي اطلاعات هواشناسي و رادارهاي فضايي بپردازد. بهناز بهروزي سردبير و امير بني‌هاشمي تهيه‌کننده اين ويژه برنامه هستند.

«نفس» کاري از گروه فرهنگ و تمدن را روز سه شنبه ـ سوم فروردين ـ ساعت 11 به وقت تهران برابر با ساعت 7 و 30 دقيقه به وقت گرينويچ، از کانال اروپاي شبکه جهاني صداي آشنا پخش مي‌شود.

 

گروه فرهنگ و تمدن شبکه جهاني صداي آشنا ويژه برنامه «زمين تشنه» را به مناسبت روز جهاني آب تهيه و توليد کرده است.

به گزارش روابط عمومي و امورمخاطبان شبکه جهاني صداي آشنا، اين برنامه با توجه به مساله کمبود آب در زمين و اهميت سلامت و بهداشت آب‌ها بر اساس بيانيه سازمان ملل، به بررسي کيفيت آب‌ها مي‌پردازد. پاسخگويي به سوالاتي همچون: ميزان درگيري ايران با بحران کمبود و آلودگي آب، ميزان تاثير آلودگي آب‌هاي زمين بر محيط زيست وعلل آلوده شدن آب‌ها، بخش مهمي از اين ويژه برنامه را تشکيل مي‌دهد. مريم يوسفي پور سردبير و نويسنده و تهيه‌کننده اين ويژه برنامه هستند.

«زمين تشنه» را روز دوشنبه ـ دوم فروردين ـ ساعت 11 به وقت تهران برابر با ساعت 7 و 30 دقيقه به وقت گرينويچ، از کانال اروپاي شبکه جهاني صداي آشنا بشنويد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

دوشنبه 1 فروردین 1390  8:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها