0

نخستین جشنواره وبلاگها و سایتهای موسیقی ایران برگزار می شود

 
ghasemkalak
ghasemkalak
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 19668
محل سکونت : خراسان رضوي

نخستین جشنواره وبلاگها و سایتهای موسیقی ایران برگزار می شود

نخستین جشنواره وبلاگها و سایتهای موسیقی ایران برگزار می شود
نخستین جشنواره وبلاگها و سایتهای موسیقی ایران با هدف معرفی بهترین های رسانه دیجیتالی در حوزه هنر موسیقی بهار سال جاری برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر فکر و طرح برگزاری جشنواره وبلاگ ها و سایت های موسیقی از اواخر سال 1387 توسط عده ای از روزنامه نگاران و فعالان رسانه های دیجیتال در حوزه هنر موسیقی مطرح و قرار شد نخستین دوره این جشنواره در سال 1389 برگزار شود که به دلیل برخی مشکلات و مهیا نشدن شرایط برگزاری در این سال به تعویق افتاد.

در ادامه و با نشست های مختلفی که هیئت موسس و داوران این جشنواره برگزار کردند در نهایت مقرر شد نخستین دوره این جشنواره در بهار سال جاری برگزار و از برگزیدگان تقدیر به عمل آید .

در آخرین نشست برگزار کنندگان که دوشنبه 22 اسفند در خانه موسیقی برگزار شد، هیات داوران جشنواره وبلاگ ها و سایت های موسیقی، خبر برگزاری این جشنواره در سال 90 را اعلام کردند.

لازم به ذکر است جشنواره وبلاگ ها و سایت های موسیقی در هشت رشته   گفتگو- گزارش - مقاله - یادداشت - نقد - سایت برگزیده - وبلاگ برگزیده وعکس برگزار می شود. شرایط شرکت در جشنواره، در آینده نزدیک از طریق خبرگزاری ها و سایت ویِژه جشنواره اعلام خواهد شد.

دوشنبه 1 فروردین 1390  1:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها