0

جنايات "خائن‌الحرمين " سعودي در بحرين از حافظه تاريخي امت مسلمان پاك نمي‌شود

 
mashhadizadeh
mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر

جنايات "خائن‌الحرمين " سعودي در بحرين از حافظه تاريخي امت مسلمان پاك نمي‌شود

نسخه چاپي ارسال به دوستان
بيانيه مشترك 5 اتحاديه دانشجويي كشور:
جنايات "خائن‌الحرمين " سعودي در بحرين از حافظه تاريخي امت مسلمان پاك نمي‌شود

خبرگزاري فارس: 5 اتحاديه بزرگ دانشجويي كشور با صدور بيانيه‌اي مشترك تأكيد كردند: جنايات "خائن‌الحرمين " سعودي در بحرين از حافظه تاريخي امت مسلمان پاك نمي‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، متن كامل بيانيه مشترك دفتر تحكيم وحدت، بسيج دانشجويي، اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل، اتحاديه جامعه اسلامي دانشجويان و جنبش عدالتخواه دانشجويي به شرح ذيل است:


بسم الله الرحمن الرحيم


امروز در منطقه شاهد بيداري اسلامي و موج عدالت‌خواهي از سوي كشورهاي مسلمان خاورميانه و شمال آفريقا هستيم. موجي كه در نبرد نابرابر حق عليه باطل، شكست سران زر و زور استعمار را بيش از پيش به نمايش گذاشته است.حيله و حقه جديد از سوي سازمان هاي امنيتي آمريكا و اذنابش عيله كشورهاي منطقه، وحدت اسلامي را نشانه گرفته است و سعي دارد با ايجاد جنگ طايفه‌اي در منطقه در راستاي ايجاد تفرقه بين مسلمانان موج خروشان بيداري اسلامي را بخواباند.ورود نظامي مزدوران آل سعود كه خود را خادم حرم امن الهي مي‌دانند جوانان مسلمان بحرين را به خاك و خون مي كشاند. آمريكا در راستاي ايجاد تفرقه بين مسلمانان و با تحريك آل سعود موجب شده است كه عربستان دست به كشتار مسلمانان بزند.چه بد گمراهي امروز گريبان گير آل سعود شده است كه به تحريك ظالمان زمان دست به كشتار مسلمانان مي زند كه نكند در مسلمان عربستان هم بيدار شوند و از ستمكاران زمان به ستوه آيند. چه بد عاقبتي است براي خادم الحرمين (بخوانيد خائن الحرمين).امروز عربستان سخيفانه حضور نظامي آمريكا در بحرين را عليه مسلمانان نمايندگي مي‌كند و سياست‌هايي را كه آمريكا براي حفظ وجه خود سعي دارد انجام ندهد را آل سعود با بي‌شرمي تمام انجام مي‌دهد كه حضور نظامي در عربستان و پناه دادن بن علي را مي توان از آن دست شمرد.شهادت بيش از 50 تن از برادران بحريني، زخمي شدن بيش از 240 تن از آنان، محاصره بيمارستان و قطع آب و برق مردم از جمله جنايات آل سعود و آل خليفه در بحرين است كه هيچگاه از حافظه تاريخي امت رسول‌الله خارج نمي شود و رسول رحمت امروز قطعاً نظاره‌گر اين جنايت آل سعود و آل خليفه عليه امت مسلمان است.زين پس ما دانشجويان همراه با تمامي دانشجويان جهان اسلامي تمام تلاش خود را عليه تفرقه‌افكنان غربي و نوكران آنها در منطقه به كار مي‌گيريم تا دست نفاق را از امت اسلامي قطع نماييم تا به حول قوه الهي جبهه حق عليه كفر جهاني نصرت و پيروزي يابد. انشاء الله


از تمامي دانشجويان و فعالان اجتماعي درخواست مي‌كنيم كه با تشخيص وظيفه تاريخي خود پا به عرصه مجاهده عليه دشمنان اسلام و انقلاب جهاني اسلامي گذاشته تا به لطف خداوند عرصه از بازيگري جنود شيطان پاك شود.رژيم صهيونيستي و آمريكا با مطرح نمودن شايعه توزيع سلاح بين تروريست‌ها و مانور رسانه‌اي بر روي آن سعي دارد جمهوري اسلامي را به انفعال بكشاند تا جمهوري اسلامي نتواند طبق اصول سياست خارجي خود از جبهه حق حمايت نمايد.مسئولين امر در جمهوري اسلامي در اين برهه حساس تاريخي موظفند از هيچ تلاشي از براي كمك به مردم مظلوم منطقه دريغ ننمايند كه چشم بصير دانشجويان، ملت ايران و مسلمانان جهان به آنها دوخته شده است.متأسفانه امروز صدا و سيما به عنوان بزرگترين رسانه كشور از نظر اولويت رسانه‌اي نسبت به مسائل منطقه سياست درستي را اتخاذ ننموده است. صدا و سيما بايد به عنوان موثرترين رسانه كشور در انتقال دغدغه هاي انقلابي مردم مسلمان كه در راستاي انقلاب جهاني اسلام مي‌باشد، بسيار وسيع‌تر عمل نمايد.چگونه مي‌توان كه شاهد كشتار گسترده و بي‌رحمانه مسلمانان منطقه بود و مهم ترين مسئله صدا و سيماي جمهوري اسلامي طنزهاي نوروزي، فيلم هاي آمريكايي و... باشد.اميد است كه به لطف و عنايت خداوند متعال نصرت الهي شامل جبهه حق شده و شاهد شكست مزدوران و مستكبران باشيم. انشاءالله.

    حمید.bmp

 

 

دوشنبه 1 فروردین 1390  1:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها