0

مشاركت بسيج سازندگي در طرح پاكسازي محيط زيست

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

مشاركت بسيج سازندگي در طرح پاكسازي محيط زيست

نسخه چاپي ارسال به دوستان
سرپرست اداره محيط زيست نكا خبر داد:
مشاركت بسيج سازندگي در طرح پاكسازي محيط زيست

خبرگزاري فارس: سرپرست اداره محيط زيست نكا از آغاز طرح پاكسازي و بهسازي محيط زيست براي تعطيلات نوروز در شهرستان نكا با مشاركت بسيج سازندگي خبر داد.

منوچهر هاديان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نكا بيان داشت: اين طرح از 27 اسفند تا پايان تعطيلات نوروز انجام مي‌شود.


وي اظهار داشت: اين طرح با هدف پاكسازي محورهاي ورودي شهر و فرهنگ سازي عمومي براي شهروندان، مسافران و همچنين كمك به بهسازي و زيباسازي فضاهاي شهري انجام مي‌شود.‌


سرپرست اداره محيط زيست نكا بيان داشت: در اين طرح با استفاده از گروه‌هاي بسيج سازندگي، داوطلبان هلال احمر و دوستداران محيط زيست، فضاي تفريحي و سياحتي شهرستان براي رفاه حال مسافران نوروزي و گردشگران پاكسازي و نظافت مي‌شود.‌


هاديان خاطرنشان كرد: گروه‌هاي مختلفي از دوستداران طبيعت و كاركنان محيط زيست در پاكسازي، بهسازي و سالم‌‌سازي محيط زيست شهري و مناطق پيراموني در طول نوروز 90 نظارت دارد.


وي اضافه كرد: در طول نوروز امسال با استفاده از برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده گروه‌هاي نظارت حفاظت محيط زيست و فرمانداري، ادارات راه و ترابري، شبكه بهداشت و درمان و شهرداري و ... در ايام نوروزي از ورودي و خروجي شهرهاي ميادين، پارك‌ها و تفرجگاه‌ها بازديد مي‌كنند.


سرپرست اداره محيط زيست نكا در ادامه از توزيع كيسه زباله، همراه با بروشور راهنمايي مهمانان نوروزي و توصيه‌هاي زيست محيطي در بين مهمانان نوروزي اين شهرستان خبر داد و تصريح كرد: در اين ارتباط با همكاري هلال احمر شهرستان بروشورهاي لازم زيست محيطي و راهنمايي سفر در اختيار مسافران قرار مي‌گيرد.


هاديان هدف از اجراي طرح پاكسازي محيط زيست را فرهنگ‌سازي و آموزش جوامع محلي پيرامون نظارت بر مناطق مختلف شهري و روستايي در راستاي پاكسازي و بهسازي محيط زيست عنوان كرد.


وي گفت: به منظور نظارت دقيق بر روند اجراي برنامه‌هاي اين اداره و رعايت مسائل زيست محيطي در جامعه در ايام نوروزي و جلوگيري از تخلفات شكار و صيد و همچنين جلوگيري از تخريب، آلودگي‌ها و تهديدات زيست محيطي اكيپ‌هاي نظارتي در سطح شهرستان به صورت شبانه‌روزي فعاليت مي‌كنند.


هاديان در پايان گفت: عمليات جمع‌آوري زباله از حاشيه محورها و ساير بخش‌هاي شهرستان نكا در طول نوروز ادامه دارد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 1 فروردین 1390  12:10 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها