0

احداث پاركينگ مجهز در بستر رودخانه جم

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

احداث پاركينگ مجهز در بستر رودخانه جم

نسخه چاپي ارسال به دوستان
شهردار جم خبر داد:
احداث پاركينگ مجهز در بستر رودخانه جم

خبرگزاري فارس: شهردار جم از احداث پاركينگ مجهز در بستر رودخانه جم خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، رحيم جمالي پيش از ظهر امروز در بازديد از اماكن اقامتي مهمانان نوروزي در جم اظهار داشت: سال 89 در مجموع سالي خوب و موفقيت‌آميز براي جم بود و بسياري از اهداف خود را محقق كرديم.


وي افزود: مهم‌ترين مسئله در سال 89 در واقع تعامل مسئولان بود كه رضايت مردم را نيز در بر داشت و اميدوار هستيم اين امر در سال آينده نيز تداوم يابد.


شهردار جم از احداث سه پارك محله‌اي در شهر جم خبر داد و خاطرنشان كرد: طي دو سال اخير سه پارك محله‌اي در شهر جم احداث شده و در واقع سياست كلان شهرداري جم توسعه همزمان پارك‌هاي محله‌اي كوچك و پارك‌هاي بزرگ در نقاط مختلف شهر است.


جمالي به افتتاح پروژه ورودي شهر جم در سال 89 اشاره كرد و يادآور شد: در سال جاري حدود يك هزار و 200 متر از ورودي شهر جم را توسعه داديم، به طوري كه اين ورودي به بلوار 45 متري تبديل شده است.


وي تصريح كرد: بر اساس پيش‌بيني‌هاي صورت گرفته، اين ورودي تا جاده جم‌ ـ شيراز ادامه مي‌يابد و براي اجراي اين پروژه مهم تاكنون 400 ميليون تومان هزينه شده است.


شهردار جم افزود: شهروندان در بخش تنظيف شهر با شهرداري همكاري بسيار خوبي دارند و از شهروندان عزيز مي‌خواهيم كه نخاله‌هاي ساختماني را در نقاط مختلف شهر رها نكنند كه البته برخي شهروندان با رها كردن نخاله‌هاي ساختماني در نقاط مختلف شهر، مشكلاتي را فراهم كرده‌اند و بيشتر مردم نيز اين مسئله را رعايت مي‌كنند.


وي افزود: شهر جم 800 هكتار وسعت‌ و 30 هزار نفر نيز جمعيت دارد و در واقع با اين وسعت، شهرداري به تنهايي و بدون همكاري شهروندان نمي‌تواند فعاليت‌هاي مختلف خدمات شهري را انجام دهد.


شهردار جم از احداث پاركينگ مجهز در بستر رودخانه جم خبر داد و گفت: مطالعات بسيار زيادي روي اين طرح با استفاده از مشاوران امور ترافيك و امور آب صورت گرفته و با احداث اين پاركينگ در واقع مي‌توانيم در هشت ماهي كه استان بوشهر و شهر جم فاقد بارندگي است از بستر رودخانه به عنوان پاركينگ استفاده كنيم.


جمالي ادامه داد: درصدد هستيم تا با راه‌اندازي بازارهاي فصلي و راه‌اندازي بازارچه‌هاي صنايع دستي و اجراي موسيقي آزاد فضاي زنده و پر جنب و جوشي براي شهروندان خوب جم در مركز اين شهر به وجود بياوريم.


وي خاطرنشان كرد: امسال براي نخستين بار همايش روز جم را با تجليل از نخبگان برگزار كرديم و تمام تلاش خود را به كار گرفته‌ايم تا از همه ظرفيت موجود استفاده كنيم و از همه صاحب‌نظران و نخبگان منطقه انتظار داريم ما را ياري كنند تا بتوانيم در ارائه خدمات بهينه به مردم موفق شويم.


شهردار جم گفت: مهمانان نوروزي بايد با رضايت خاطر اين شهر را ترك كنند و از تمام مسئولان انتظار داريم كه در خدمات‌دهي به مهمانان از تمام ظرفيت خود بهره ببرند تا مهمانان از نام جم خاطره‌اي خوب داشته باشند.


جمالي افزود: در سال همت مضاعف و كار مضاعف شاهد تلاش خستگي‌ناپذير مسئولان شورا و شهرداري و همچنين فرماندار و ساير مسئولان بوديم و اميدوار هستيم در سال 90 نيز اين امر تداوم يابد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 1 فروردین 1390  12:05 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها