0

مجتبی جباری دوباره به استقلال برگشت

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

مجتبی جباری دوباره به استقلال برگشت

مجتبی جباری دوباره به استقلال برگشت
درست همان طور که انتظار می‌‍رفت مدیران باشگاه استقلال برای رهایی از بحران عدم نتیجه‌گیری تصمیم گرفتند مجتبی جباری هافبک اخراجی تیم فوتبال استقلال تهران را پس از جریمه چند میلیون تومانی مجددا به تمرینات این تیم برگردانند تا شاید با این راه حل از ناکامی‌های سریالی رهایی پیدا کنند.

به گزارش شبکه ایران، در شرایطی که پرویز مظلومی صراحتا اعلام کرده بود که دیگر به مجتبی جباری نیازی ندارد و تا زمانی که او سرمربی استقلال باشد دیگر جباری در استقلال جایی ندارد کمیته انضباطی باشگاه استقلال پس از جریمه نقدی مجوز حضور وی در تمرینات استقلال را صادر کرد تا نشان دهد صپسخنان سرمربی استقلال را زیاد نباید جدی گرفت.

علی امیری معاون باشگاه استقلال، درباره جلسه کمیته انضباطی مجتبی جباری اظهار داشت: امروز جلسه کمیته انضباطی مجتبی جباری در باشگاه برگزار شد و پس از بررسی پرونده این بازیکن این کمیته تصمیم گرفت مجتبی جباری را مبلغ 35 میلیون تومان جریمه کند.

وی افزود: بر اساس تصمیم کمیته انضباطی همچنین جباری مؤظف است از سوم فروردین در تمرینات استقلال حضور پیدا کند.

معاون باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که کمیته انضباطی درباره بیژن کوشکی چه تصمیمی گرفت، گفت: جلسه کمیته انضباطی کوشکی ششم فروردین برگزار می‌شود.

نکته جالب توجه اینجاست که سرویس ورزشی شبکه ایران چند روز پس از اخراج جباری توسط پرویز مظلومی از بخشش قریب الوقوع وی توسط باشگاه خبر داد چون مدیران باشگاه استقلال دوست نداشتند بازیکن شاخص آنها به دلیل انتقاد از مظلومی از تیم بیرون بماند، ناکامی‌های پرویز مظلومی در هفته‌های اخیر سبب شد زینه بازشگت جباری مهیا شود.

پایان مطلب/

یک شنبه 29 اسفند 1389  1:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها